Piyanist moto kurye Türkiye’nin gündeminde

Türkiye piyanist moto kuryeyi konuşuyor. Siparişi teslim ettiği iş yerinde gördüğü piyanonun başına geçen genç moto kurye harikalar yarattı. O görüntüler Türkiye gündemine oturdu.

Piyanist moto kurye Türkiye’nin gündeminde… Siparişi teslim ettiği yerde piyanonun başına geçen moto kurye izleyenleri şaşırttı.

Türkiye sosyal medya üzerinden viral olan piyanist moto kuryeyi konuşuyor.

Genç bir moto kurye siparişini teslim ettiği iş yerinde piyanoyu gördü. İş yeri sahibinden piyanoda bir şeyler çalabilmek için izin istedi.

İş yeri sahibi tanımadığı bu moto kuryeyi kırmak istemedi ve izin verdi. Moto kurye piyano başına geçti. Piyanonun başına geçen moto kurye parmaklarıyla harikalar yarattı. 

Onu izleyenlerin şaşkın bakışları arasında Beethoven’ın Türk Marşı’nı ustaca çaldı. İş yerinde çalışanlardan biri moto kuryenin piyano başındaki maharetini videoya çekti. Sosyal medyadan paylaşılan bu görüntü Türkiye’de gündeme oturdu. 

 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.