Rasim Öztekin’in vasiyeti 

Usta oyuncu Rasim Öztekin bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Vefatıyla tüm ülkede derin üzüntü yaşanırken, Rasim Öztekin’in vasiyeti de belli oldu. Öztekin’in vasiyeti üzerine bugün Ses Sineması’nda bir tören düzenlenecek.

Rasim Öztekin’in vasiyeti üzerine Ses Sineması’nda tören düzenlenecek. Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin’in vefatının ardından vasiyeti de belli oldu. 

Rasim Öztekin’in vasiyeti üzerine sanatçı son yolculuğuna Ses Sineması’nda düzenlenecek cenaze töreni ile uğurlanacak. Saat 13.00’deki cenaze törenine ailesi ve sınırlı sayıda katılım olacak. 

Rasim Öztekin’in vasiyeti ile Ses Sineması’nda düzenlenecek olan cenaze töreniyle ilgili kızı Pelin Öztekin sosyal medya hesabından duyuru yaptı. 

Rasim Öztekin’in vasiyeti Ses Sineması’ndan uğurlanmak 

Rasim Öztekin vasiyeti ile neden Ses Sineması’ndan son yolculuğuna uğurlanmak istedi? Rasim Öztekin için Ses Sineması’nın yeri ayrı. Usta oyuncu uzun yıllar Ferhan Şensoy ile birlikte Ses Sineması sahnesinden seyirciyle buluşmuştu. Son yolculuğuna Ses Sineması’ndan uğurlanmak istediğini vasiyet eden Rasim Öztekin için bugün saat 13.00’de tören düzenlenecek. 

Rasim Öztekin için Ses Sineması’nda düzenlenecek törenin ardından naaşı Zincirlikuyu Mezarlığı Camisi’ne götürülecek. Cenaze namazının ardından Rasim Öztekin’in cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.