Recep İvedik 6 vizyon tarihi

18.03.2019
A+
A-

Türk sinemasının izlenme rekorları kıran filmi Recep İvedik bu kez altıncısı ile seyircinin karşısına çıkacak. Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihi açıklandı.

Recep İvedik 6 vizyon tarihi belli oldu. Şahan Gökbakar’ın fenomen tiplemesi Recep İvedik, altıncı filmle sinemaya gelecek. Sinema salonu işletmecileri ile film yapımcıları arasında yaşanan krizden Recep İvedik 6 filmi de nasibini almıştı. 

Recep İvedik 6 filminin ne zaman gösterime gireceği merak ediliyordu. Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihi 8 Kasım 2019 olarak açıklandı. Filmin daha önce Şubat 2019 tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu. Yaşanan kriz nedeniyle vizyona girmemişti. 

Recep İvedik serisi sinemaya damga vuran yapımlardan biri. İzlenme ve gişe rekorları kıran rekorlar Recep İvedik’in altıncı filmi için vizyon tarihi açıklandı.

Filmin başrolünde diğerlerinde olduğu gibi Şahan Gökbakar oynuyor. Tüm zamanların en çok izlenen filmi Recep İvedik’in devam filmi için sonbahar ayları hedeflendi. Yapımcılar Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihini 8 Kasım 2019 olarak açıkladı. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.