Rihanna Black Panther ile altı yıl sonra yeniden

29.10.2022
A+
A-

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna tam altı yıl sonra yeni bir şarkı söyledi. Şarkıyı, 11 Kasım’da vizyona girecek ‘Black Panther: Yaşasın Wakanda’ filminin soundtrack albümü için hazırladı.

Rihanna Black Panther ile altı yıl sonra yeniden hayranlarının karşısında. Rihanna altı yıl aradan sonra yeni şarkısı Black Panther filmine yaptığı şarkısı ile müzik dünyasında.

‘Black Panther: Yaşasın Wakanda’ filmi için hazırladığı ‘Lift Me Up’ adlı yeni şarkısı yayınlandı.

Şarkıcı Rihanna, uzun yılların ardından ilk kez yeni bir şarkı yayınladı. 11 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Black Panther: Yaşasın Wakanda’ filminin soundtrack albümü için hazırladığı ‘Lift Me Up’ adlı yeni şarkısı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu.

Rihanna’nın 11 Kasım’da vizyona girecek ‘Black Panther: Yaşasın Wakanda’ filminin soundtrack albümü için hazırladığı ‘Lift Me Up’ adlı yeni şarkısı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu.

2020 yılında hayatını kaybeden Black Panther filminin başrol oyuncusu Chadwick Boseman’ın hayatına ithafen hazırlanan şarkının sözleri Tems, Oscar ödüllü Ludwig Göransson, Rihanna ve filmin aynı zamanda yönetmeni olan Ryan Coogler’a ait. Göransson’un prodüktörlüğünü üstlendiği şarkı, beş ayrı ülkede kaydedildi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.