Rowling iki roman üzerinde çalışıyor

04.01.2017
A+
A-

Harry Potter serisinin yazarı J.K.Rowling iki yeni roman üzerinde çalıştığını twitter üzerinden duyurdu. Ancak romanların konusuyla ilgili ipucu vermedi.

Rowling iki roman üzerinde çalışıyor. Dünyaca ünlü “Harry Potter” serisiyle tanınan yazar Joanne Kathleen Rowling, iki yeni roman üzerinde çalıştığını duyurdu.

İngilizi edebiyatçı J.K. Rowling, duyuruyu kendi twitter hesabından yaptı. Okurlarına bir anlamda yeni yıl müjdesi veren yazar, iki kitap üzerinde de aynı anda çalıştığını açıkladı.

Kaleme aldığı “Harry Potter” serisiyle efsanevi yazarlar arasına girmeyi başaran İngiliz edebiyatçı Joanne Kathleen Rowling, hayranlarına yeni yıl müjdesi verdi. Ancak romanların konusuyla ilgili bir ipucu dahi göstermedi.

Twitter hesabından bir açıklama yapan Rowling, iki yeni roman üzerinde çalıştığını takipçilerine duyurdu. İki kitap üzerine de eş zamanlı olarak yoğunlaştığını söyleyen yazar, mevzuları hakkında ise sır vermedi. Rowling, romanlardan hangisini önce biterse onun basılacağını kaydetti. Eserlerden biri J.K. Rowling’in kendi ismiyle diğeri ise polisiye romanlarında kullandığı mahlası olan Robert Galbraith adıyla yayımlanacak.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.