Sadakatsiz evilik dışı ilişki cezası yedi

12.11.2020
A+
A-

Sadakatsiz dizisi RTÜK’den cezayı yedi. Evlilik dışı ilişkileri normal gibi göstermesi gerekçesiyle Sadakatsiz dizisine ceza kesildi.

Sadakatsiz evilik dışı ilişki cezası yedi. Sadakatsiz dizisine evilik dışı ilişki cezası RTÜK’ten… Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) bazın dizi ve televizyon programlarına ceza kesti. 

Kanal D’nin merakla izlenen dizisi Sadakatsiz RTÜK tarafından cezalandırıldı. Evlilik dışı ilişkileri normal gibi gösterdiği gerekçesiyle Sadakatsiz dizisine para cezası kesildi. 

Sadakatsiz evlilik dışı ilişki cezası yedi… RTÜK Sadakatsiz dizisi için kararını verdi. Dizinin evlilik dışı ilişkileri normal gibi gösterdiğine kanaat getiren kurul üyeleri, Sadakatsiz dizisine ceza kesti. 

Evlilik dışı ilişkileri normal gösteriyor

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu bazı dizi ve televizyon programlarına ceza verdi. RTÜK’ün “Sadakatsiz” dizisine yönelik Kanal D’ye verdiği cezada, “evlilik dışı ilişkileri normal gibi gösterilmesi” gerekçe gösterildi.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), “Sadakatsiz”, “Ramo” ve “Öğretmen” dizileri ile “MasterChef Türkiye”, “Gündem Özel”, “Derin Futbol” programlarını yayınlayan kanallara para cezası kesti.

RTÜK, Başkan Ebubekir Şahin başkanlığındaki haftalık olağan toplantısında İzleme ve Değerlendirme Dairesi hazırlanan raporları görüştü.

Üst Kurul, ‘evlilik dışı ilişkileri normal gibi gösteren’, ‘çocuk ve gençleri olumsuz yönde etkileyebilecek rol modeller oluşturan’ “Sadakatsiz” dizisinin yayınlandığı Kanal D’ye para cezası uygulanmasına karar verdi. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.