Savaş Atı Yetkin Dikinciler’in sesiyle çocuklara ulaşıyor

24.01.2021
A+
A-

Michael Morpurgo’nun Savaş Atı adlı eserini Yetkin Dikinciler, Storytel’in sesli kitap koleksiyonu için seslendirdi.

Savaş Atı Yetkin Dikinciler’in sesiyle çocuklara ulaşıyor. Usta oyuncu Yetkin Dikinciler, İngiliz çocuk ve gençlik edebiyatının üretken yazarı Michael Morpurgo’nun Savaş Atı adlı eserini seslendirdi. Çocuklar ve elbette kitapsever herkes Storytel’in sesli kitap koleksiyonunda Savaş Atı’nı Yetkin Dikinciler’in sesinden dinleyecekler. 

Savaş Atı, Michael Morpurgo’nun üç ödüllü romanı… Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yetkin Dikinciler’in karakteristik sesiyle sinemasal anlatım bütünlüğü zenginleşen Savaş Atı’nın, Storytel kanalıyla çok daha geniş bir okur/dinleyici kitlesine ulaşması hedefleniyor.

Her yaştan okurun kalbini fetheden bu duygu yüklü roman, Birinci Dünya Savaşı’nda yaşanan sıradışı olayları Joey adında bir atın ağzından aktaran çağdaş bir klasik.

Morpurgo’nun Savaş Atı adlı eseri geçtiğimiz yıllarda Broadway ve Westend sahnelerine taşınmış, Steven Spielberg tarafından aynı isimle beyazperdeye de uyarlanmıştı. Savaş Atı’nı Yetkin Dikinciler’in sesinden dinlemek için TIKLAYIN

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.