Scorpions 8 yıl sonra yeniden İstanbul’da

09.02.2024
A+
A-

Rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri olarak değerlendirilen Scorpions, istanbul’da 2 gün üst üste konser verecek.

Scorpions 8 yıl sonra yeniden İstanbul’da konser verecek. Rock müziğinin efsane grubu Scorpions, İstanbul’da 2 gün üst üste konser verecek. Efsane albümleri ‘Love at First Sting’in 40. yılı şerefine gerçekleşen turne kapsamında Scorpions 23 Mayıs ve 25 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul’da konser verecek. 

23 Mayıs konserinin biletleri yoğun ilgi üzerine kısa sürede tükenmesi nedeniyle 25 Mayıs’a ikinci konser konuldu. Biletler satışa sunuldu. 

Rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri olarak değerlendirilen Scorpions, 23 Mayıs ve 25 Mayıs’ta iki konser verecek. 

Konser biletler Biletinial’da satışta

Scorpions konserinin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.

Rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri olarak değerlendirilen Scorpions, istanbul’da 2 gün üst üste konser verecek.

23 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek konserinin biletleri çok kısa sürede biten grup, hayranlarının isteği üzerine konser programına ikinci günü ekledi. İstanbullulara muhteşem bir müzik ziyafeti çekecek Scorpions konserinin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.

8 sene aradan sonra İstanbul’da rock ateşini yükseltecek Scorpions, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak 2016 yılında ülkemizde muhteşem bir konser veren rock müzik dünyasının ölümsüz grubu Scorpions, 2024 yılının en büyük müzik konserlerinden birini gerçekleştirmek üzere, efsane albümleri ‘Love at First Sting’in 40. yılı şerefine gerçekleşen turne kapsamında Epifoni organizasyonuyla ve STAR TV medya sponsorluğunda 23 ve 25 Mayıs geceleri KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.