Şehirde Kimse Yokken gerilim ve mizahı bir arada sahneliyor

26.02.2022
A+
A-

Zorlu PSM’nin ilk oyunu Şehirde Kimse Yokken seyircinin karşısına çıktı. Prömiyeri yapılan oyunda Elçin Sangu, Ali Seçkiner Alıcı, Elif Ürse, Kerem Arslanoğlu ile Ersin Arıcı’nın rol alıyor. 

Şehirde Kimse Yokken gerilim ve mizahı bir arada sahneliyor… ‘Şehirde Kimse Yokken’ adlı oyun Zorlu PSM’nin prodüksiyonunu gerçekleştirdiği ilk oyun olma özelliğini taşıyor.

‘Şehirde Kimse Yokken’ adlı oyunun prömiyeri gerçekleştirildi. Oyunda kadınlık, erkeklik üzerine pek çok tartışma yer alıyor. Öyküsü ve oyuncu kadrosuyla ilgi çeken Şehirde Kimse Yokken oyununda Elçin Sangu, Ali Seçkiner Alıcı, Elif Ürse, Kerem Arslanoğlu ile Ersin Arıcı’nın rol alıyor. 

Oyunun yazarı çağdaş yazarlarımızdan Ahmet Sami Özbudak. Yönetmeni Lerzan Pamir. 

Şehirde Kimse Yokken oyununun konusu 

Şehirde Kimse Yokken oyunu “Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi? “Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan, insanlığa verilen cinsiyet rollerine dair sorular da soran, bu sorulara hem tanıdık hem de farklı cevaplar getiriyor. 

Şehirde Kimse Yokken gerilim ve yer yer mizah ögeleriyle bezeli mistik anlatısıyla 23 Şubat ve 7-13-14 ve 28 Mart’ta izleyicilerle buluşacak. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.