Serenay Sarıkaya acıların kadını Bergen filmi vizyon tarihi

22.02.2020
A+
A-

Serenay Sarıkaya’nın başrol oynadığı Bergen filminin vizyon tarihi belli oldu. Arabeskin ünlü ismi Bergen’in hayatının anlatıldığı Acıların Kadını Bergen filminin vizyon tarihi açıklandı.

Serenay Sarıkaya acıların kadını Bergen filmi vizyon tarihi belli oldu. Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz ile olan aşkı magazin dünyasının gündemini meşgul ediyor. Genç oyuncu ve model Serenay Sarıkaya sansasyonel aşk hayatıyla birlikte arabesk müziğin kült ismi Bergen’in hayatının anlatıldığı sinema filminde başrol oynuyor.

Bergen, ‘acıların kadını’ tanımıyla dillerde ve hafızalarda yer alırken, Serenay Sarıkaya bu ünlü ismi canlandırıyor. Serenay Sarıkaya şarkı söylemeyi seven, güzelliği ile olduğu kadar sesiyle de dikkat çeken bir oyuncu.

Serenay Sarıkaya için albüm teklifleri geliyor ama o kabul etmiyor. Çeşitli televizyon programlarında Serenay Sarıkaya’yı şarkı söylerken pek çok kez dinledik. Ama bu kez onu sinema filminde şarkı söylerken izleyeceğiz. Üstelik, arabesk dünyasının unutulmaz kadın solisti Bergen’i canlandıracak.

Bergen filminin vizyon tarihi de açıklandı. Filmin çekimleri halen sürüyor. 2020 yılının şüphesiz en dikkat çeken yerli filmlerinden biri olacak Bergen.

Arabesk müziğin kült isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatı sinema filmi olarak seyirciyle buluşmuştu. Şimdi yine arabesk dünyasından kadın solistin, Bergen’in hayatı sinemaya geliyor.

Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynadığı Bergen filminin vizyon tarihi açıklandı. Arabesk severler, Bergen hayranları ve Serenay Sarıkaya hayranları bu filmi bekliyor. Bergen filminin vizyon tarihi merak ediliyordu. Bergen filminin vizyon tarihi 27 Kasım 2020 olarak açıklandı.

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.