Serenay Sarıkaya Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz ile oynarım

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkı dizi filminde de yaşanır mı? Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Erşan Kuneri dizisi için çekimlere başlayacağını açıklamıştı. Serenay Sarıkaya kendisine dizide rol teklifi gelirse kabul edebileceğini söyledi.

Serenay Sarıkaya Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz ile oynarım, dedi. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın yeni projesi olan Erşan Kuneri filminde rol alabileceğini söyledi. Serenay Sarıkaya aşk hayatı yaşadığı Cem Yılmaz ile Erşan Kuneri filminde kamera karşısına geçer mi?

Magazin gazetecileri her zamanki gibi yine Serenay Sarıkaya’nın peşindeydiler. Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde G.O.R.A. filminin dikkat çekici karakteri olan Erşan Kuneri için bir dizi film çekeceğini açıklamıştı.

Sekiz bölümlük dizinin bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, diziyle ilgili daha fazla detay vermemişti.

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz gün yine magazin gazetecilerinin mikrofonunun ucundaydı. Erşan Kuneri dizisi ile ilgili sordular: “Sevgiliniz Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri serisini çekecek. Diziyle ilgili size de teklif geldi mi?”… Seranay Sarıkaya “Yok. Şimdilik hayır. Hepimizin ayrı, ayrı projeleri var” cevabını verdi.

Magazin gazetecileri sorularına devam etti: “Cem Yılmaz’dan böyle bir teklif gelse kabul eder misiniz?”

Serenay Sarıkaya, “Neden olmasın, tabi ki” yanıtını verdi.

Şimdi merak edilen soru şu: “Cem Yılmaz sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya Erşan Kuneri dizisinde rol verir mi?”

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.