The Midnight Sky kıyamet sonrası Dünya’yı anlatıyor

George Clooney’in başrolünü oynadığı ve yönetmen koltuğunda yer aldığı film The Midnight Sky, Netflix ekranından sinemaseverlerin karşısına gelmeye hazırlanıyor.

The Midnight Sky kıyamet sonrası Dünya’yı anlatıyor. The Midnight Sky filminin konusu merak ediliyor. Netflix Aralık 2020’de The Midnight Sky filmini ekrana getireceğini duyurdu. Filmden ilk kareler sinemaseverlerle paylaşıldı. 

The Midnight Sky filminin konusu ile ilgili aşağıda kısa bir açıklama yazısı okuyacaksınız. Ancak onun öncesinde filmin yönetmenin de başrol oyuncusunun da George Clooney olduğunu söyleyelim. Sinemanın usta ismi The Midnight Sky ile izleyiciyle Netflix ekranında buluşuyor. 

The Midnight Sky filminin konusu

The Midnight Sky kıyamet sonrası Dünya’yı anlatıyor. The Midnight Sky filminin konusu bir romandan uyarlama olarak alındı. Lily Brooks-Dalton’un çok sevilen “Good Morning, Midnight” adlı romanı çok seviliyordu. Şimdi de sinema filmi olarak ekrana geliyor. 

Lily Brooks-Dalton’nun kitabından sinemaya uyarlanan The Midnight Sky, kıyamet sonrası bir dünyada olanları anlatıyor.

The Midnight Sky, Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine’nin hikayesine odaklanıyor.

Kıyamet sonrası bir dünyaya seyirciyi götüren filmde Augustine rolünde George Clooney var. Augustine, çok geç olmadan Sully (Felicity Jones) ile iletişim kurarak, astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyor.

 Yönetmenliğini George Clooney’in yaptığı The Midnight Sky’ın diğer oyuncularıysa David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir ve Tiffany Boone.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.