Serenay Sırakaya Bergen rolü için erteleme kararı

31.08.2020
A+
A-

Arabesk dünyasının unutulmaz ismi Bergen’in hayatı sinema filmi olacak. Bergen’in hayatını Serenay Sarıkaya oynayacak. Bunlar zaten bilinenler. Yeni haber ise şu: Bergen filminin çekimleri koronavirüs nedeniyle başlamadan ileriki bir tarihe ertelendi.

Serenay Sırakaya Bergen rolü için erteleme kararı verildi. Son yıllarda yıldızı parlayan Serenay Sarıkaya yeni bir rol için hazırlanıyordu. 

Arabesk müziğin kült isimlerinden Bergen’in hayatının anlatılacağı sinema filminde kamera karşısına geçmek için gün sayan Serenay Sarıkaya’ya moral bozucu haber verildi. 

Serenay Sarıkaya Bergen rolü ile kamera karşısına geçecekti. Oyuncu birbuçuk yıldır Bergen rolüne hazırlanıyordu. Serenay Sarıkaya’nın Bergen filmindeki rolü için gelen haber çekimlerin koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmiş olması… 

Bergen filminin çekimleri salgın bittikten sonra başlayacak. Salgının ne zaman biteceği ise belirsiz. Bu da Serenay Sarıkaya’nın moralini bozdu. Sinemada hayli dikkat çekeceği düşünülen filmin Serenay Sarıkaya’nın da kariyerinde önemli bir bir basamak olacağı düşünülüyordu. 

Serenay Sarıkaya birbuçuk yıldır bu rol için müzik dersleri alıyor ve sanatçının hayatını oynamak için hazırlanıyordu. Gelen kötü haberle birlikte Serenay Sarıkaya Bergen rolü için uzun süre bekleyeceğe benziyor. 

Arabesk müziğinin unutulmaz kadın seslerinden olan Bergen’in hayatı sinema filmi olacak. Yaşadığı hayatı ile de dikkat çekici bir isim olan Bergen, sinemada izleyicinin karşısına Serenay Sarıkaya ile gelecekti.

Bergen filminin çekimlerinin ertelendiği duyuruldu. Bergen filminde Serenay Sarıkaya başrol oynayacaktı. Salgın bittikten sonra çekimlerin Adana, İstanbul ve Ankara’da çekileceği bildirildi. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.