Sıla ‘Rüyanda Görsen İnanma’ şarkısını İlker Kaleli ile yaptı

10.12.2021
A+
A-

Bir süredir aşk hayatı yaşayan ünlü oyuncu İlker Kaleli, sevgili Sıla Gençoğlu ile birlikte stüdyoya girdi. Ünlü şarkıcı Sıla’nın son şarkısı ‘Rüyanda Görsen İnanma’ İlker Kaleli imzasıyla müzikseverlerle buluştu.

Sıla ‘Rüyanda Görsen İnanma’ Şarkısını İlker Kaleli ile yaptı… Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu yeni yıl öncesi hayranlarına tek şarkı ile sesleniyor. Sıla’nın ‘Rüyanda Görsen İnanma’ adlı şarkısında sevgili İlker Kaleli’nin imzası var. 

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz yıllarda özel hayatında yaşadığı fırtınalı günleri geride bırakmışa benziyor. Sesiyle ve fiziğiyle müzik dünyasında ayrı bir yeri olan ve hayranlarının merakla yeni şarkılarını beklediği Sıla, 2022’ye az bir süre kala sürpriz yaptı. 

‘Rüyanda Görsen İnanma’ adlı single ile hayranlarının karşısına çıkan Sıla, sevgilisi ünlü oyuncu İlker Kaleli ile mutluluk tablosu sergiliyor. O kadar ki, oyunculuğunun yanı sıra müzikle de ilgilenen İlker Kaleli, Sıla’nın yeni single’ı için birlikte stüdyoya girdi. 

Sıla ‘Rüyanda Görsen İnanma’ şarkısında İlker Kaleli ile birlikte çalıştı. İlker Kaleli Sıla’nın yeni şarkısının düzenlemesine imza attı. 

Sosyal medyadan Sıla’ya teşekkür

İlker Kaleli, sevgili Sıla ile birlikte stüdyoda çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak teşekkür etti. İlker Kaleli, sevgilisine sosyal medya hesabından derin ve romantik cümlelerle seslendi. 

Oyunculuğun yanında müzikle de ilgilenen ve rol aldığı “Poyraz Karayel”, “Dip”, “Silsile” gibi birçok projenin şarkılarına sesiyle hayat veren İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’nın yeni single’ı için stüdyoya girdi.

Kaleli, Duman grubuna ait şarkının hem düzenlemesini yaptı hem de akustik ve elektro gitarlarını çaldı. Projeyi tamamlayan çiftten İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’ya sosyal medya hesabından teşekkür etti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ilker kaleli (@ilkerkaleli)’in paylaştığı bir gönderi

Sıla Gençoğlu ile birlikte stüdyoda çekilen karelerini paylaşan İlker Kaleli, altına şu notu düştü: 

“Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabbet sekti.
İlk defa ne zaman döküldük dile bilmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda.

Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen rastgele bir mekanın yorgun bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede. Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında rastgele bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir dost sahnesinde içimden geldiğince. Çok zaman gelip geçti böyle.
Hayaller hep çoktu, Rüya tek başına.

Muhteşem sesinle anlattığın hikaye, güzel kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu. Birlikte aldığımız yolun keyfi yanımda, bu hatırayı beraber hayata salıvermenin mutluluğuyla…
Alkışların en büyüğü sana sevgilim.”

 

Sıla Rüyanda Görsen İnanma şarkı sözleri

Rüyanda Görsen İnanma şarkısını dinleyen Sıla hayranları şarkının sözlerini de hızla ezberlemek için internette Rüyanda Görsen İnanma şarkı sözlerini arıyor.

Rüyanda Görsen İnanma şarkı sözleri

Arkadaş sen bu değilsin
Görünüş sadece giysin
Arkadaş niye gücendin?
Alıştım, karıştım ben sana
Rüyanda görsen inanma
Arkadaş sen bu değildin
Bilinen sadece ismin
Arkadaş niye değiştin?
Alıştım, karıştım ben sana
Rüyanda görsen inanma
Arkadaş sen bu değilsin
Yaşayan sadece fikrin
Arkadaş niye gücendin?
Alıştım, karıştım ben sana
Rüyanda görsen inanma
(İnanma)
Sana boynumuzu eğeriz sanma
Hakkımızı gelir alırız zorla
Saklayacak yüzün yok, yok
Rüyanda görsen inanma
Sana boynumuzu eğeriz sanma
Hakkımızı gelir alırız zorla
Saklayacak yüzün yok, yok
Rüyanda görsen inanma
Sana boynumuzu eğeriz sanma
Hakkımızı gelir alırız zorla
Saklayacak yüzün yok, yok
Rüyanda görsen inanma

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.