Sinan Akyüz imza günü İstanbul Kitap Fuarı’nda

Çok satan romanların yazarı Sinan Akyüz, okurlarla imza gününde buluşacak. 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Alfa Yayınları standında düzenlenecek olan imza gününün tarihi 18 Kasım 2018 Pazar.

Sinan Akyüz imza günü 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Alfa Yayınları standında gerçekleştirilecek.  18 Kasım 2018 Pazar günü saat: 14:00-15:00 arasında düzenlenecek imza gününde Sinan Akyüz okurlarla buluşacak. Alfa Yayınları fuarda 3’üncü salon 307 numaralı standda bulunuyor. 

Sinan Akyüz, ülkemizde çok satan romanlara imza atan yazarlarımızdan. Ünlü yazar, okurlarıyla imza gününde buluşacak. Kitap fuarının son günü 18 Kasım Pazar günü kitaplarını imzalayacak.

Sinan Akyüz’ün eserleri şunlar: İncir Kuşları, Yağmurun Gelini, Solgun Karanfil, İncir Kuşları, Piruze-Şam’da Bir Türk Gelin, Etekli İktidar, Aşk Meclisi, Şahika Feraye, Yağmurun Gelini, Piruze ve Oğulları, Solgun Karanfil, Yatağımdaki Yabancı, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Aşk Başka Evde, Baba Sırıtın Dönme, Bir Evlilik Komedisi, Aşk Meclisi, İki Kişilik Yalnızlık. 

Sinan Akyüz’ün 2014 yılında Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndaki imza gününden görüntüleri izleyebilirsiniz.

Sinan Akyüz kimdir? 

Nisan 1972’de Iğdır’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini çeşitli okullarda tamamladı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yirmi üç yaşında gazeteciliğe başladı. Gazeteciliğin hemen hemen her kademesinde çalıştı. Daha sonra gazeteciliğe ara verip Almanya’ya gitti. Bir süre sonra tekrar İstanbul’a döndü. 1996’da Sabah gazetesinin dergi grubunda çalışmaya başladı.

O dönem fotoğrafla tanıştı. Birçok yayın organına moda ve portre fotoğrafları çekti. 1999’da Sabah gazetesinin hafta sonu eklerinde çalışmaya başladı. 2001’de fotoğrafçılık mesleğine ara verip ağırlıklı olarak kitap yazdı. 2006 yılında Takvim gazetesinde köşe yazarlığına başladı. 2007’de ise Takvim gazetesinden ayrılıp Sabah gazetesinde köşe yazarlığına devam etti. Yazar, evli ve iki çocuk babasıdır. 

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.