Sinan Akyüz Kayseri Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor

Çok okunan romanların yazarı Sinan Akyüz okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Sinan Akyüz, 5. Kayseri Kitap Fuarı’nda olacak.

Sinan Akyüz Kayseri Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor

Sinan Akyüz Kayseri Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor. Çok okunan romanlarıyla edebiyat dünyamızda ayrı bir yeri olan Sinan Akyüz, fırsat buldukça okurlarıyla buluşan yazarlardan. 

Sinan Akyüz, yeni romanını tamamladı basımı için gün sayıyor. Bununla birlikteyse okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Sinan Akyüz, 16 Ekim’de 5. Kayseri Kitap Fuarı’nda olacak. 

İki Kişilik Yalnızlık, Yatağımdaki Yabancı, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Aşk Meclisi, Piruze: Şamda Bir Türk Gelin, İncir Kuşları, Şahika Feraye, Piruze ve Oğulları, Aşk Başka Evde, Bir Evlilik Komedisi, Yağmurun Gelini, Meyra: Bir Bosna Hikâyesi, Elveda Aşk adlı romanları bulunan Sinan Akyüz hem okurlarıyla söyleşecek hem de kitaplarını imzalayacak. 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.