Sinemaya yeni Barbie Margot Robbie

10.01.2019
A+
A-

Avustralyalı yıldız sinemanın yeni Barbie’si oldu. 28 yaşındaki Margot Robbie, Leonardo Dicaprio ile birlikte oynadığı sevişme sahnesiyle gündeme gelmişti.

Sinemaya yeni Barbie Margot Robbie… Warnes Bros ile Barbie’nin yaratıcısı Mattel şirketi ortaklığında sinemaya taşınacak olan yeni Barbie filminde başrolde Margot Robbie oynayacak.

Sinemanın yeni Barbie’si Margot Robbie olacak. Avusturalyalı aktris Margot Robbie, The Wolf of Wall Street (Para Avcısı) filmiyle büyük çıkış yakaladı.

Son olarak The Terminal (Terminal) filminde rol aldı.

Avusturalyalı aktris Margot Robbie’nin başrolünde oynayacağı Barbie, Hollywood’un dev yapım şirketi Warnes Bros ile Barbie’nin yaratıcısı Mattel şirketi ortaklığında beyaz perdeye taşınacak.

Margot Robbie konuyla ilgili yaptığı açıklamada, oyuncak bebekle oynamanın çocukların kişisel gelişiminde önemli yer edindiğini söyledi. Robbie, “Barbie ile oynamak, bir çocuğun kendini keşfetmeye yolculuğunda özgüven ve merak oluşumunu destekliyor” dedi.

28 yaşındaki Margot Robbie, geçtiğimiz aylarda sinema endüstrisi açısından hayli tartışılacak bir itirafta bulunmuştu. Genç kadın, Leonardo Dicaprio ile birlikte oynadığı sevişme sahnesinden utandığını açıklamıştı. Bu haberi okumak için tıklayınız. 

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.