Hakan: Muhafız üçüncü ve dördüncü sezon onayını aldı

10.01.2019
A+
A-

Netflix’teki ilk Türk dizisi izleyenlerin beğenisini topladı. Netflix yönetimi, dizinin üçüncü ve dördüncü sezonu için onay verdi. Çekimler için planlar yapılmaya başlandı.

Hakan: Muhafız üçüncü ve dördüncü sezon onayını aldı. Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız için üçüncü ve dördüncü sezon onayı verildiği duyuruldu.

14 Aralık 2018’de 190’dan fazla ülkede gösterime giren Hakan: Muhafız izleyicinin beğenisini topladı. Netflix’in yaptığı değerlendirmeler sonucunda dizinin devamına karar verildi.

Dizi aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutuyor.

Hakan: Muhafız adlı dizide başrolde Çağatay Ulusoy oynuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un yer alıyor.

HAKAN: MUHAFIZ DİZİSİNE KAYNAK OLAN ROMAN

Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonunda yeni oyuncular kadroya katıldı. Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi başarılı oyuncular, dizide rol aldı.

Fantastik drama türündeki dizi, hem Türkiye’de hem dünya çapında dikkat çekici bir hayran kitlesine ulaştı.

Dizi, üçüncü ve dördüncü sezon için onay aldıktan sonra yeni bir çalışma programı hazırlandı. Dizinin yeni sezon bölümlerinin 2020 yılında yayına girmesi öngörülüyor.

Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, Hakan: Muhafız ile ilgili gelen olumlu tepkilerden mutlu olduklarını belirtti. Luegenbiehl, “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz. Bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.