Sunay Akın Van’da okurlarla buluşacak

Kalede 1 Başına adlı kitabıyla okurlarla buluşan Sunay Akın, bu kez Van’da olacak. Sunay Akın imza günü Van’da düzenlenecek. VAN AVM tarafından misafir edilecek olan Sunay Akın, hayranlarıyla söyleşi de yapacak.

Sunay Akın Van’da okurlarla buluşacak

Sunay Akın Van’da okurlarla buluşacak. VAN AVM 2018 yılının son haftasına Sunay Akın’ı misafir edecek. Sunay Akın, Vanlı hayranlarıyla keyifli bir söyleşi yaparak, son kitabı olan “Kalede 1 Başına”yı imzalayacak.

Van’ın kültür, sanat ve eğlence merkezi olarak da dikkat çeken VAN AVM, bu hafta sonu şair, yazar, tiyatro oyuncusu Sunay Akın’ı ağırlayacak.

Sunay Akın, 23 Aralık 2018 Pazar günü saat 15.00’te hayranlarıyla buluşacak.

Sunay Akın, kendine has anlatım üslubuyla geniş bir hayran kitlesine sahip. Van AVM’de “Kalede 1 Başına” adlı yeni kitabındaki birbirinden ilgi çekici kaleci hikayelerini dinleyicilerle paylaşacak.

Sunay Akın’ın paylaşacağı gerçek hikayelerden bazıları şunlar: “Lefter’in şutunu nasıl kurtardım” , “Kömür işçilerinin Zonguldak’tan gönderdiği eldivenlerle antrenmana çıkan Şenol Güneş”, “Berlin Kaplanı Turgay Şeren”, “Nazım Hikmet’in şiirindeki kaleci kim”

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.