Serdar Ortaç boşanma işlemlerine başladı

08.08.2019
A+
A-

Ünlü popçu Serdar Ortaç boşanıyor. Sık sık gündeme gelen iddialar doğru çıktı. Serdar Ortaç Chloe Loughnan çifti boşanıyor.

Serdar Ortaç boşanma işlemlerine başladı

Serdar Ortaç boşanma işlemlerine başladı. Serdar Ortaç’ın boşanma iddiaları doğru çıktı. Serdar Ortaç Chloe Loughnan çifti anlaşmalı boşanıyor.

Serdar Ortaç Chloe Loughnan çifti beş sene önce evlendi. Ünlü popçu Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, anlaşmalı olarak boşanıyor.

Çiftin dün boşanma işlemlerini başlattıkları dava dilekçesi ortaya çıktı. Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan arasının açık olduğu boşanacakları bir süredir konuşuluyordu.

İddiaları sık sık yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftiyle ilgili gerçek ortaya çıktı. Çift, ‘Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı.

Serdar Ortaç 2014 yılında nikah masasına oturduğu Chloe Loughnan’dan boşanmak için dün dilekçe verdi. 

‘Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle açılan davanın ilk duruşması 27 Eylül’de görülecek ve taraflar anlaşmalı olarak boşanacak. Davanın içeriğiyle ilgili de mahkemeden yayın yasağı kararı çıkartıldı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.