Yekta Kopan’dan Erşan Kuneri özürü

Erşan Kuneri dizisinin yıkılan Emek Sineması’nın yerine yapılan Grand Pera’da düzenlenmesine Mücella Yapıcı’dan tepki geldi.

Yekta Kopan’dan Erşan Kuneri özürü… Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve baş rolünde oynadığı Erşan Kuneri dizisinin galasının eski Emek Sineması’nın yıkılıp yerine inşa edilen Grand Pera’da yapılması tepki çekti. 

Galanın ardından ise Gezi Davası’nda hapis cezasına çarptırılan Mücella Yapıcı‘dan tepki geldi. Mücella Yapıcı “Aşkolsun…Daha 40’ımız çıkmadı… Canım acıdı…” ifadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi. Mücella Yapıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yılmaz ve Kopan’ı etiketleyerek “Aşkolsun…Daha ’40’ımız çıkmadı… Canım acıdı… Emek Bizim… İstanbul Bizim…” dedi.

Mücella Yapıcı’nın Cem Yılmaz ve Yekta Kopan’a gösterdiği tepki gündeme oturdu. 

Netflix’te 13 Mayıs’tan itibaren gösterime giren Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri’nin galası Grand Pera’da gerçekleştirildi. Grand Pera, kültür dünyamızda önemli bir yeri olan Emek Sineması’nın yıkılarak yapıldığı bir mekan. 

Erşan Kuneri dizisinin galası Grand Pera’da yapıldı. Galanın moderatörlüğünü ise Yekta Kopan üstlendi. 

Gezi Davası’nda hapis cezasına çarptırılan Mücella Yapıcı, galanın Grand Pera’da yapılmasına tepki gösterdi. O tepkinin ardından Yekta Kopan sosyal medyadan “Haklısınız. Hepinizden özür dilerim.” diyerek cevap yazdı. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.