Yeni Behzat Ç Belçim Bilgin ile çekildi

24.06.2019
A+
A-

Yeni Behzat Ç dizisinin çekimleri tamamlandı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan yeni Behzat Ç dizisinin 9 bölümü çekildi. Dizinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim katıldı.

Yeni Behzat Ç Belçim Bilgin ile çekildi

Yeni Behzat Ç Belçim Bilgin ile çekildi. Televizyon tarihimizin kült dizilerinden Behzat Ç yeni kadrosu ve çekimleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Dizi BluTV’de yayınlanacak. 9 bölümden oluşan yeni Behzat Ç kadrosu daha önce açıklanmıştı. Erdal Beşikçioğlu elbette dizinin başrolünde. Behzat Ç karakteri ile özdeşleşen Erdal Beşikçioğlu’nun yanı sıra dizide şu Nejat İşler de var. Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi başarılı oyuncular yeni Behzat Ç kadrosunda yer alıyor. 

Ancak dizinin çekimleri sırasında yeni Behzat Ç kadrosuna sürpriz bir isim daha katıldı. Belçim Bilgin de yeni Behzat Ç kadrosunda yerini aldı.  

Belçim Bilgin, yeni Behzat Ç dizisinde pavyon şarkıcısını canlandırdı. Dizinin 9 bölümden oluşan yeni sezonun çekimleri tamamlandı.

Yeni Behzat Ç dizisinin yapımcı şirketi İnter Medya. Dizinin senaryosu önceki yıllarda olduğu gibi yine Ercan Mehmet Erdem’e ait. Yönetmen koltuğunda her zamanki gibi Serdar Akar var. 

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.