Mustafa Sandal Melis Sütşurup aşkı bitti

24.06.2019
A+
A-

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile sosyetik güzel Melis Sütşurup aşkı sona erdi. 7 aylık aşk ABD’deki kavganın ardından bitti.

Mustafa Sandal Melis Sütşurup aşkı bitti. Ünlü popçu Mustafa Sandal Melis Sütşurup ile 7 aydır aşk yaşıyordu.

Ancak Mustafa Sandal’ın Cannes’da esmer bir kadınla Melis Sütşurup’a ihanet ettiği iddia edilmişti. Bu iddianın ardından Mustafa Sandal sevgilisinin gönlünü almayı başardı.

Ardından da 9 Haziran’da ikili ABD’ye gitti. Ancak tatilleri devam ederken, Melis Sütşurup apar topar Türkiye’ye döndü.

Sosyetik güzelin, ABD’de Mustafa Sandal ile kavga ettiği konuşuluyor. Kavganın ardından Mustafa Sandal, barışmak için İstanbul’a gelmek yerine arkadaşıyla Paris’e geçmeyi tercih etti. Bu davranışın ardından da 7 aylık aşkı Melis Sütşurup bitirdi…

İkilinin araları bir süredir bozuktu. Mustafa Sandal’la sosyetik sevgilisi Melis Sütşurup’un aşkı Aralık 2018’de başlamıştı. Ünlü popçunun geçen ay Cannes’da Melis Sütşurup’u esmer bir güzelle aldattığı iddiası ortaya atıldı. Sosyetik güzel bu iddianın ardından doğal olarak küplere bindi. 

Fransa’dan dönen 49 yaşındaki Mustafa Sandal, aşkının gönlünü aldı. New York’taki konserine birlikte gittiler. Ancak dikiş tutmayan aşk ikilinin ABD tatilindeki kavgası sonrası bitti.

ABD’den ayar topar dönen Melis Sütşurup, yakın çevresine kavga ettiklerini anlattı. Sütşurup, önceki gün yaptığı paylaşımına “Ne olursa olsun, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın” notu düşerek Mustafa Sandal’a gönderme yaptı. 

Fakat sosyetik güzelin gönlünü almak barışmak yerine Mustafa Sandal, yakın dostu Fethi Kamışlı ile Paris’e geçti. Bunun üzerine Melis Sütşurup kriz geçirdi. Popçuya restini çekti. 30 yaşındaki Melis Sütşurup, Mustafa Sandal’ı sosyal medyada takipten çıkardı. Bu aşk buraya kadar, dedi.

Sütşurup’un bu hareketinden sonra Mustafa Sandal’da sosyal medya hesabından Melis Sütşurup’u takip etmeyi bıraktı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.