Yol Ayrımı filminin fragmanı

20.09.2017
A+
A-

Şener Şen’in baş rolünü üstlendiği Yavuz Turgul’un yönettiği Yol Ayrımı filminin fragmanı yayımlandı. Yavuz Turgul ve Şener Şen, sinemamızın ayrılmaz ikilisi olarak yine karşımızdalar. İkili son olarak 2010 yılında “Av Mevsimi” adlı filmde buluşmuştu.

Yol Ayrımı filminin fragmanı yayımlandı. Şener Şen’in başrolünü oynadığı filmi Yavuz Turgul yönetti. Filmin gösterim tarihi 10 Kasım olarak açıklandı. Filmde Şener Şen’le birlikte Çiğdem Selışık Onat, Defne Kayalar, Mert Fırat ve Ruhsar Öcal ile rol aldı.

Şener Şen yirmi yıllık geleneğini bozmadı. Bu sürede sadece Yavuz Turgul’un filmlerinde oynadı. Yavuz Turgul ve Şener Şen’in ismi ikili olarak sinemamızda anılır oldu. Bu filmde de aynı gelenek devam etti. İkilinin daha önce “Eşkıya”, “Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”, “Muhsin Bey” ve “Av Mevsimi”nde de birlikte çalıştıklarını hatırlayalım.  İkili son olarak 2010’da ‘Av Mevsimi’nde birlikte çalışmıştı.

YOL AYRIMI FİLMİNİN KONUSU

Film, tüm hayatını babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan Mazhar Kozanlı’nın geçirdiği ağır trafik kazasının ardından yaşadıklarını anlatıyor. Mazhar Kozanlı karakterini Şener Şen canlandırıyor. Kazadan sonra hayatında önemli bir yol ayrımına gelecek olan Mazhar Kozanlı’nın önündeki en büyük engel ise ailesi olacak. Yol Ayrımı filminin fragmanı yayımlandı. Sinema severler fragmanı beğeni ile izlemeye başladı. Siz de buradan izleyebilirsiniz.

 

YAVUZ TURGUL YAZDI VE YÖNETTİ

Yol Ayrımı filmini Yavuz Turgul yazdı ve yönetti. Türk sinemasına pek çok kült film armağan eden Yavuz Turgul, 7 yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturdu. Filmin yapımcılığını ise TMC’nin üstlendi. Filmde başrolü Yavuz Turgul’un daha önce “Eşkıya”, “Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”, “Muhsin Bey” ve “Av Mevsimi”nde de birlikte çalıştığı Şener Şen üstlendi.

Filmin kadrosunda Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Şerif Erol, Ruhsar Öcal, Mert Fırat ve Defne Kayalar da yer aldı. 

Editör: CEM CENGİZ YARAR

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.