Zeki Demirkubuz’un senaryolarını kim çaldı

Ünlü yönetmen ve senarist Zeki Demirkubuz’un senaryoları çalındı. Yayınevine verdiği 6 cilt senaryonun ortadan kaybolduğunu sosyal medyadan duyuran Demirkubuz dava açacağını söyledi.

Zeki Demirkubuz’un senaryolarını kim çaldı? Ünlü yönetmen ve senarist Zeki Demirkubuz’un senaryoları kayboldu. Demirkubuz sosyal medya hesabından “Failler netleştiğinde ifşa edilecek” dedi. 

Yönetmen, senarist Zeki Demirkubuz’un yayınevine verdiği senaryoları ortadan yok oldu.

‘Kader’, ‘Masumiyet’ ve ‘Üçüncü Sayfa’ gibi filmlere imza atan yönetmen Zeki Demirkubuz, yayınevine verdiği senaryolarının kaybolduğunu duyurdu.  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda senaryolarının kaybolduğunu duyuran yönetmen, “Dava açılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek” dedi.

Demirkubuz, Twitter’dan,  “İnsani bir nedenden dolayı kayıp senaryolarla ilgili tweet’i siliyoruz.Ama konu kapanmış değil, iç etme ya da hırsızlık geçerli.Dava açılılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek.Buna benzeyen 6 cilt hakkında bilgisi olanlar buraya haber yazabilir.”  yazdı. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.