Zengin Mutfağı turne programı

06.08.2019
A+
A-

Şener Şen’in yıllar sonra tiyatroya döndüğü oyun Zengin Mutfağı Türkiye turnesine çıkıyor. Zengin Mutfağı turne programı ile daha çok tiyatro sever oyunu izleyebilecek.

Zengin Mutfağı turne programı

Zengin Mutfağı turne programı açıklandı. Zengin Mutfağı Türkiye turnesine çıkıyor. Şener Şen’i 14 yıl sonra tiyatro seyircisi ile buluştuğu Zengin Mutfağı, Türkiye turnesi ile daha çok seyirci ile buluşacak.

DasDas’ın ‘Zengin Mutfağı’ oyunu kış sezonu boyunca haftalarca kapalı gişe oynadı. ‘Anadolu Efes katkılarıyla sahnelenen ‘Zengin Mutfağı’ Atlantis Yapım organizasyonuyla Ege ve Akdeniz bölgelerinde tiyatroseverlerle buluşacak.

Zengin Mutfağı turne programı açıklandı. Zengin Mutfağı 19 Ağustos’ta Bursa, 22 Ağustos ve 30 Ağustos’ta İzmir, 24 Ağustos’ta Ayvalık, 25 Ağustos’ta Kuşadası, 27 Ağustos’ta Denizli, 29 Ağustos’ta Antalya,1 Eylül’de Marmaris ve 2 Eylül’de Bodrum’da sahnelenecek.

Zengin Mutfağı adlı tiyatro oyunun tekrar sahnelenmesi Yılın en önemli sanat olayları arasında yer alıyor. Biletleri İstanbul’da karaborsaya düşen oyun şimdi Türkiye turnesinde…

Zengin Mutfağı tiyatro oyunu ile ilgili NTV’de yayınlanan söyleşiyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Zengin Mutfağı turne programı 19 Ağustos’ta başlıyor. 2 Eylül’de sona erecek olan Zengin Mutfağı turne programı tiyatro severlerin yoğun ilgisi ile karşılanıyor. 

19 Ağustos’tan itibaren de Atlantis Yapım organizasyonuyla Türkiye’nin çeşitli şehirlerini de gezecek olan ‘Zengin Mutfağı’, Anadolu Efes’in katkılarıyla sahneye konuyor.

Zengin Mutfağı, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını anlatıyor.

Vasıf Öngören’in imzasını taşıyan oyunda Şener Şen’e Gizem Ergün, Onay Kaya, Uğur Arda Başkan ve Kutay Sandıkçı gibi yetenekli ve genç oyuncular eşlik ediyor.
 
 DasDas prodüksiyonu ve Atlantis Yapım organizasyonu ile seyirciyle buluşan ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı’ oyununun turne biletleri Biletix’te satışta…
 
Zengin Mutfağı Turne Programı:

19 Ağustos Bursa Fuar Açıkhava Tiyatrosu
22 Ağustos  İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu 
24 Ağustos  Ayvalık Amfi Tiyatro 
25 Ağustos  Kuşadası Avm Amfi Tiyatro 
27 Ağustos  Denizli Açıkhava Tiyatrosu 
29 Ağustos  Antalya Açıkhava Tiyatrosu 
30 Ağustos  İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu 
1 Eylül          Marmaris Amfi Tiyatro 
2 Eylül          Bodrum Antik Tiyatro 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.