Zengin ve Yoksul atv’de yayınlanacak

18.03.2019
A+
A-

Zengin ve Yoksul dizisinin atv’de yayınlanacağı duyuruldu. Dizi daha önce Star TV için hazırlıklarına başlamıştı. Ancak kanalla düşülen anlaşmazlık nedeniyle atv ile el sıkışıldı.

Zengin ve Yoksul atv’de yayınlanacak. Daha önce Star TV’de yayınlanacağı duyurulan Zengin ve Yoksul dizisi için yeni bir açıklama yapıldı. 

NTC Medya tarafından Star TV için hazırlanan dizi, takvim uyuşmazlığı sebebiyle bu kanalda ekrana gelmeyecek. NTC Medya, dizinin yeni kanalının atv olduğunu duyurdu. 

Zengin ve Yoksul dizisinde her istediğini elde eden bencillik ve kibrin çukuruna batmışlarla, istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyenlerin öfkesini anlatılıyor.

Zengin ve Yoksul dizisinin etkileyici hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosu da bulunuyor. Dizinin atv ile anlaşmasının ardından çekimleri başladı. Dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer üstleniyor. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem kaleme alıyor. Dizinin çekimlerinin geçtiğimiz hafta başladığı açıklandı.

Dizinin yayın tarihinin ‘çok yakında’ olduğu belirtiliyor.

Dizide iki farklı ailenin yaşam öyküleri ekrana gelecek. Her istediğini elde eden zenginliği hazmedemeyen ve buram buram kibir kokan aile ekranda olacak. Karşısındaki diğer aile ise istediklerini elde etmekte zorlanan bu nedenle de öfkeli bir hale bürünen yapıdadır. 
 
Dizide Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.