Zerrin Tekindor şarkısıyla Müslüm fragmanı

19.11.2018
A+
A-

Müslüm filminde Muhterem Nur’u canlandıran Zerrin Tekindor, “Damarımda Kanımsın” adlı şarkıyı stüdyoya girerek söyledi. Daha sonra bu şarkı ile birlikte yeni bir Müslüm filmi fragmanı hazırlandı.

Zerrin Tekindor şarkısıyla Müslüm fragmanı yayınlandı. Türkiye’de seyirci rekoru kıran Müslüm filmi için yeni bir fragman hazırlandı. Avrupa’da sekiz ülkede de vizyona giren Müslüm filminin yeni fragmanında Zerrin Tekindor şarkı söyledi. 

Filmde Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur’u canlandıran Zerrin Tekindor “Damarımda Kanımsın” adlı şarkıyı seslendirdi. Zerrin Tekindor’un söylediği şarkı ile yeni bir fragman hazırlandı. 

Zerrin Tekindor’un söylediği Damarımda Kanımsın şarkısı eşliğinde hazırlanan yeni fragman yayınlanmaya başladı. Damarımda Kanımsın adlı şarkı, 33 yıl süren ve Müslüm Gürses’in ölümüne kadar devam eden beraberliğin başlangıcına imza atmıştı. 

Fragmanda, Zerrin Tekindor’un stüdyoda şarkıyı okuma sahneleri de yer alıyor. Zerrin Tekindor’un oyunculuğunu Muhterem Nur çok beğendiğini söylemişti. Bakalım şimdi seyirciler ve Müslüm severler Zerrin Tekindor’un şarkısını beğenecekler mi?

Zerrin Tekindor şarkısıyla Müslüm fragmanını izleyebilirsiniz

Zerrin Tekindor, Muhterem Nur karakterini güçlü oyunculuğuyla unutulmaz bir şekilde beyaz perdeye taşımayı başardı. Muhterem Nur, gerçek hayatta bir şarkıcı. Yani Zerrin Tekindor’un oynadığı rol bir şarkıcıya ait. Dolayısıyla Zerrin Tekindor’un şarkılı fragmanı da hayatın doğal akışına uygun. 

Hatırlatmak için yazalım… Muhterem Nur ve Müslüm Gürses aynı sahneyi paylaşan iki sanatçıdır. Detaylarını buradan okuyabileceğiniz bir tokat atma olayı yaşanır aralarında. Daha sonra da aralarındaki büyük aşk başlar. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.