Zeytin Ağacı dizisi ne zaman ekrana gelecek

05.07.2022
A+
A-

Tuba Büyüküstün’ün de başrollerinde oynadığı Zeytin Ağacı dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Zeytin Ağacı dizisi ne zaman ekrana gelecek

Zeytin Ağacı dizisi ne zaman ekrana gelecek? Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un başrollerinde yer aldığı Netflix yapımı dizi Zeytin Ağacı merakla bekleniyor. 

Netflix, yaptığı paylaşımla Zeytin Ağacı dizisinin yayın tarihini duyurdu. 

Zeytin Ağacı disinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Füsun Demirel, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ın rol alıyor. 

Zeytin Ağacı dizisi 28 Temmuz’da Netflix’te seyirciyle buluşacak.

Zeytin Ağacı dizisinin konusu

Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Seyircinin merak ettiği soruyu kısaca cevaplayalım. Üç yakın arkadaş önce Ayvalık’a sonra da yeniden şekillendirdikleri geleceklerine doğru yolculuğa çıkar.

Dizide, geçmişin değiştirilemese bile kabul edilmesiyle, hayattaki pek çok çıkmazın üstesinden gelinebileceğini sıcak, duygusal, neşeli ve umut veren bir dille anlatılıyor.

Zeytin Ağacı dizisinde Tuba Büyüküstün “Ada” rolünde. Boncuk Yılmaz ise “Sevgi” adlı kadını canlandırıyor. Seda Bakan ise Sevgi ve Ada’nın yakın arkadaşı “Leyla” rolünde.

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür.

Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir.

Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.