Cem Yılmaz filmdeki piyanoyu öğrencilere hediye ediyor

Arif V 216 filmindeki piyano güzel sanatlar fakültesi öğrencilerine hediye olarak gidecek. Cem Yılmaz, piyanoyu öğrencilere göndereceğini duyurdu.

Cem Yılmaz filmdeki piyanoyu öğrencilere hediye ediyor

Cem Yılmaz filmdeki piyanoyu öğrencilere hediye ediyor. Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmindeki piyano güzel sanatlar öğrencilerine hediye gidiyor. 

Piyanonun hediye edilmesi süreci nasıl başladı?

Cem Yılmaz‘a Twitter üzerinden bir hayranı güzel sanatlar fakültesinde okuyan üç öğrenciye filmdeki piyanoyu bağışlayıp bağışlayamayacağını sordu. Twitter üzerinden gelen çağrıya Cem Yılmaz olumlu cevap verdi. Arif V 216 filmindeki piyano güzel sanatlar öğrencilerine gidecek. 

Arif V 216 filmindeki piyano öğrencilere gidecek

Cem Yılmaz’ın bir hayranı attığı twitte “Abi Arif v 216’da şarkı söylenen sahnedeki piyanoyu güzel sanatlar okuyan üç öğrenciye bağışlamayı düşünür müsün?” diye sormuştu. 

Öğrenciden gelen teklife Cem Yılmaz olumlu cevap verdi.

Çok geçmeden Cem Yılmaz’dan esprili bir cevap geldi. Ünlü komedyen gençlerin isteğini kırmadı. Arif V 216‘daki piyanoyu öğrencilere hediye edeceğini duyurdu. Arif V 216’daki piyano genç sanatçı adaylarına hediye olarak gidecek. Cem Yılmaz öğrencilere piyanoyu hediye edeceğini duyurdu. 

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler’i yakında sinemada gösterime girecek. Cem Yılmaz, filme de atıfta bulunarak hediye ettiği piyanoyla ilgili gülümseten bir mesaj yazdı.

Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabından şöyle dedi: “Tamamen filmim yakında çıkıyor diye sempatik görünmek için, öğrenci arkadaşlarıma söz verdiğim piyanoyu takdim ediyorum….Sağolasın twitter;) sanat için sanat.”

Cem Yılmaz Twitter üzerinden yaptığı duyuruda piyanoyu öğrencilere göndereceğini söyledi.

 

Piyanoyu satıp yemeyin döverim bak

Ünlü komedyen bu konuda attığı ikinci twitte ise “döverim bak” diye katılarak gençlere şöyle seslendi: “Satıp yemeyin lan parasını, döverim bak. Piyanoyu bulan seni de bulur. Hadi hayırlısı olsun. Teşekkürler”

Cem Yılmaz Arif V 216 filmindeki piyanoyu güzel sanatlar öğrencilerine hediye gönderiyor.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.