Elvis filminden ilk fragman film ne zaman vizyona girecek?

Fatih Rençberler
Kitaplardaki ve filmlerdeki detaylara takılıyor. Detaylara bakmazsa kitap kapaksız, film sonu yokmuş gibi geliyor ona. Dünya edebiyatını yakından takip ediyor. İletişim: frencberler@gmail.com

Müzik dünyasının efsane ismi Elvis Presley’in hayatı sinema filmi oldu. Elvis adlı filmden ilk fragman paylaşıldı.

Elvis filminden ilk fragman film ne zaman vizyona girecek? Elvis Presley’in hayatını konu alan Elvis adlı filmden ilk fragman yayınlandı.

Elvis filminden ilk fragman film ne zaman vizyona girecek?

Müzik dünyasının efsane ismi Elvis Presley’in hayatının bilinmeyen bölümlerinin de yer alacağı Elvis adlı sinema filminden ilk fragman paylaşıldı.

Filmde Elvis Presley rolünü Austin Butler oynuyor. Tom Hanks ise Elvis’in menajeri Colonel Tom Parker’ı canlandırıyor.

Elvis filminin konusu 

Elvis filmi rock’n roll müziğinin kralı Elvis Presley’nin hayatını konu ediyor. Elvis Presley’in hayatının bilinmeyenlerinin gözler önüne serildiği filmde, müzik kariyeri mercek altına alınıyor. Filmde ayrıca, Elvis Presley’i henüz kimse tanımazken keşfeden ve müzik yolculuğunda yer alan menajeri Colonel Tom Parker ile olan karmaşık ilişkisi de konu ediliyor.

Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley’nin hikâyesini konu edinen ‘Elvis’ adlı sinema filminden fragman yayınlandı. Fimde Elvis Presley’i Austin Butler, menajer Colonel Tom Parker’ı ise Tom Hanks canlandırdı

Elvis filminin fragmanı 

Elvis filminin fragmanı yayınlandı. Elvis filminin fragmanını izleyebilirsiniz. Onun öncesinde ise filmle ilgili kısa bilgi vemremey devam edelim.

Elvis Presley, 1950’li yılların ikinci yarısından itibaren başta ABD olmak üzere dünyanın en büyük müzik ikonlarından biri oldu.

“Rock’n Roll’un Kralı’ olarak ünlendi. Elvis Presley’nin hayat hikâyesi ‘Elvis’ adıyla beyazperdeye yansıtılacak.

Filmin yönetmeni Baz Luhrmann. Filmde Elvis Presley’i Austin Butler, menajer Colonel Tom Parker’ı ise Tom Hanks canlandırdı.

Elvis filminin vizyon tarihi

Elvis, sinema dünyasında çok tartışılacak bir film olmaya aday gösteriliyor. Elvis filminin vizyon tarihi merak ediliyor. Elvis filminin vizyon tarihi 24 Haziran 2022 olarak duyuruldu. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.