Emina Jahoviç eski sevgilisi ile birlikte

13.05.2019
A+
A-

Ünlü model Emina Jahovic, evli Sırp sevgilisi ile birlikte. Yıllar önce birlikte olan ikilinin şimdi gizli gizli buluştukları öne sürülüyor.

Emina Jahoviç eski sevgilisi ile birlikte. İddia böyle. Magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerden Emina Jahoviç, şu anda evli olan eski aşkı Marko Miskoviç ile birlikte.

Sırp güzel Emina Jahoviç, Mustafa Sandal’la evliliğini bitirdikten sonra hızlı bir aşk serisine başlamıştı. Emina Jahoviç’in son sevgilisinin yıllardır unutamadığı aşkı Marko Miskovic olduğu iddia ediliyor. İddianın sahibi Sırp medyası.

Sırp medyasında çıkan haberlere göre  37 yaşındaki Emina Jahovic şu anda evli olan eski aşkı Marko Miskovic ile yeniden buluşmaya başladı. İki eski aşığın Belgrad’da gizli gizli görüştükleri sayfalara yansıdı. 

Ünlü popçu Mustafa Sandal’la 10 yıl evli kalan Emina Jahoviç, Haziran 2018’de boşanmıştı. Boşanmanın ardından bir ay sonra ünlü işadamı Sadettin Saran’la aşk yaşadı. Bu aşkın ömrü 7 oldu. 

Mustafa Sandal ile boşandığı dönemde güzel kadının evliliğini eski aşkı Marko Miskovic yüzünden bitirdiği Sırp basını tarafından iddia edildi. 

Sırbistan’daki Alo dergisi bu kez iddiayı daha da öteye taşıdı. Emina Jahovic ile Marko Miskovic yıllar önce evliliğin eşiğinden dönmüştü. Alo dergisi, ikilinin aşklarının yeniden alevlendiğini ve geçtiğimiz ay Belgrad’daki bir mekanda buluştuklarını yazdı. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.