Hasan Can Kaya Oxford Üniversitesi’nden teklif aldı

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, Oxford Üniversitesi’nden teklif aldı. Hasan Can Kaya’yı Oxfordlular siyah kravat takarak dinleyecek.

Hasan Can Kaya Oxford Üniversitesi’nden teklif aldı! Türkiye’de küfürlü esprileri ve konuklarına olan yaklaşımı nedeniyle sert eleştiriler alan stand up yıldızı Hasan Can Kaya, Avrupa turnesinde… Turnede biletler günler öncesinde tükendi.

Hasan Can Kaya’nın Avrupa turnesi devam ederken, Oxford Üniversite’sinden özel bir davet aldı. Hasan Can Kaya, 22 Şubat’ta Oxford Üniversitesi’nde ‘Evrensel Mizah’ konulu özel bir söyleşi gerçekleştirecek.

Hasan Can Kaya Türkiye’nin sınırları ötesinde de şöhreti yakaladı. Ünlü komedyen Oxford Üniversitesi’nde de kitlelerin karşısına çıkacak.

Hasan Can Kaya, Avrupa turnesine Almanya, İsviçre, İsveç, Avusturya’da devam ediyor. Ünlü komedyen, Oxford Üniversitesi’nde akademisyenler ve öğrencilerle 22 Şubat’ta söyleşiye katılacak.

Hasan Can Kaya’nın Oxford Üniversitesi’ndeki söyleşinin odağında da mizah olacak. ‘Evrensel Mizah’ konulu buluşmada, ünlü komedyenin geliştirdiği komedi tekniğinin yanı sıra dünyada herkese hitap eden, herkesi güldürebilen mizah nedir sorusuna cevap aranacak. Dünyanın farklı ülkelerindeki insanların neye ve neden güldükleri de bu söyleşinin konuları arasında yer alacak.

Konuklar siyah kravat takacak

Hasan Can Kaya’nın söyleşisi, bugüne kadar ülke başkanları ve ünlü sanatçıların söyleşilerine ev sahipliği yapan dünyanın en prestijli münazara kulübü Oxford Union’da gerçekleştirilecek. Ünlü komedyeni izlemeye gelen akademisyen ve öğrenciler geleneksel olarak siyah kravat takacak.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.