Hedefim Sensin filminin müzikleri izlenme rekoru kırıyor

Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com

Ata Demirer filmlerinde müzik daima ön planda. Eğlenceli şarkılarla, türkülerle, oyun havaları ile filmlerini renklendiren Ata Demirer, izleyiciye keyifli anlar yaşatıyor.

Hedefim Sensin filminin müzikleri youtube kanalında izlenme rekorları kırıyor. Filmin eğlenceli ve kıvrak oyun havası olan Acelem Yok Hedefim Sensin, İzmirli Volkan tarafından seslendiriliyor. 2015 yılında youtube kanalına yüklenen klip, Hedefim Sensin filmi daha yayına girmeden meraklıların ilgisini çekmeyi başardı.

Hedefim Sensin filminin adı da şarkıdan alındı. Roman havası olan şarkının kıvrak ritmi eğlenceli sözleri videoyu izleyenler tarafından çok beğenildi. Ata Demirer filmlerinde mutlaka eğlenceli şarkılar oluyor. Filmle birlikte şarkılar da tekrar gündeme geliyor ve klipleri çok izleniyor.

Hedefim Sensin filminin müzikleri arasında kült bir eser de bulunuyor. Türk halk müziğinin ustalarından Neşet Ertaş’ın kıvrak oyun havası Bahçe Duvarını Aştım da filmin müziklerinden biri. Hedefim Sensin filminin müzikleri arasında bulunan Bahçe Duvarını Aştım, Ata Demirer tarafından film için seslendirildi.

Hedefim Sensin filminin müzikleri izlenme rekorları kırıyor

Hedefim Sensin şarkısının sözleri

Hedefim Sensin filminin müzikleri de sinema severlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Ata Demirer’in oynadığı filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü. Filmin senaryosu da Ata Demirer tarafından yazıldı.

Hedefim Sensin filminin müziği olan roman havasının sözleri şöyle:

Acelem yok, hedefim sensin
Bir gelsen aşktan kafayı yersin
Acelem yok, hedefim sensin
Bir gelsen aşktan kafayı yersin

Bu sözüm bütün fesatlara gelsin
Bizi çekemeyen herkesin cezasını versin
Bu sözüm bütün fesatlara gelsin
Bizi çekemeyen herkesin cezasını versin

Hedefim Sensin filminin müzikleri kıvrak ve eğlenceli ritimleri ile 2019’a damgasını vuracak gibi duruyor. İzmirli Volkan’ın 2015 yılında söyleyerek klibini çektiği neşeli klip izlenme rekorları kırıyor.

Hedefim Sensin filminin konusu

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar.

Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz.

Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur.

Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

Hedefim Sensin film müziklerinden birini Ata Demirer seslendirdi

Hedefim Sensin filminin oyuncuları

Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü’nün oturduğu “Hedefim Sensin” filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

Hedefim Sensin filminin fragmanı

Hedefim Sensin filminin fragmanı yayınlandı. Film 30 Kasım 2018 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.Yapımcı şirket BKM tarafından Hedefim Sensin’in fragmanı yayınlandı.

Çiğ köfte ustası Zekeriya Taştan’ın hikayesinin konu edildiği film Gökçeada’da çekildi. Ata Demirer filmlerini son yıllarda Çanakkale ve çevresinde çekiyor. Eyvah Eyvah filmi de Bozcaada ve kıyı kasabası olan Geyikli’de çekilmişti.

Hedefim Sensin filminin fragmanını izleyebilirsiniz:

Hedefim Sensin filmindeki türküyü Ata Demirer okudu

Hedefim Sensin filminin müzikleri arasında yer alan Bahçe Duvarını Aştım, Türk halk müziğinin çok bilinen eserleri arasında yer alıyor. Neşet Ertaş’ın halk müziğimize kazandırdığı oyun havasını, Ata Demirer film için okudu.

Bahçe Duvarını Aştım adlı kıvrak oyun havasını kamera arkasında da seslendirmekten keyif alan Ata Demirer’in instagram’da paylaşılan videosu da çok sevildi.

Ata Demirer’in sinema hayatı

Müziğe küçük yaşlardan beri ilgi duyan Ata Demirer lise eğitiminden sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk müziği eğitimi aldı.

Konservatuar eğitimi boyunca müzisyenlik yaptı. Demirer bu süreçte bir yandan da bar komedyenliği yaptı.

Uğur Yücel’le tanışması onun hayatının dönüm noktası oldu. Leman Kültür’de Tek Kişilik Dev Kadro isimli stand up gösterisini yaptı.

Demirer 2012’de oyuncu Özge Borak’la evlendi ancak 2014 yılında bu evlilik sona erdi.

Ata Demirer’i televizyon dizileri ile izleyici çok sevdi. Tatlı Hayat adlı dizi ile televizyondan evlere ilk kez konuk olan Ata Demirer, Avrupa Yakası isimli dizi ile geniş hayran kitlesine ulaştı.

HEDEFİM SENSİN FİLMİNİN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN

Vizontele Tuuba adlı filmle ilk kez sinemaya adım attı. Osmanlı Cumhuriyeti isimli filmde sergilediği başarılı performans ile beğeni topladı.

Ata Demirer, Avrupa Yakası’ndan sonra sinemaya ağırlık verdi. Eyvah Eyvah filmindeki Klarnetçi Hüseyin Badem rolü hafızalarda yer etti. Çanakkale’den İstanbul’a giden Hüseyin Badem’in assolist Fürüzan ile tanışması ve ikilinin yaşadığı maceralar beyaz perdeye yansıdı.

Çok sevilen filmin ikincisi de çekildi. Eyvah Eyvah 2’de bu kez Hüseyin Badem kasabanın hemşiresi Müjgan’a aşık olur fakat bir türlü kendini ifade edemez.

Demirer, 2012’de Berlin Kaplanı isimli film ile sinemada yerini aldı. Filmin başrolünde ise Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç ve Nihal Yalçın yer aldı.

2014 yılında ise Eyvah Eyvah’ın üçüncüsü vizyona girdi. Eyvah Eyvah 3 filminin ardından 2015 yılında ise Niyazi Gül Dörtnala filmi ile Ata Demirer sinemadaydı.

2017 yılında Olanlar Oldu filmindeki Zafer karakteriyle sinema severlerin karşısına çıkan Ata Demirer, son filmi Acelem Yok’ta ise bir çiğ köfteciyi canlandırdı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM