Kadir İnanır belgesel filmi geliyor

25.03.2022
A+
A-

Sinemamızın usta aktörlerinden Kadir İnanır, yaşadığı sağlık sorunlarını geride bıraktı ve hayatının belgesel film olarak çekileceğini açıkladı.

Kadir İnanır belgesel filmi geliyor. Türk sinemasının jönlerinden Kadir İnanır’ın hayatı belgesel film oluyor. Açıklamaya Kadir İnanır yaptı. 

Usta aktör Kadir İnanır, hayatının belgesel olacağını açıkladı. Geçtiğimiz aylarda beyin kanaması nedeniyle ameliyat edilen Kadir İnanır, sağlıklı günlerine geri döndü. 72 yaşındaki Kadir İnanır, Yeniköy’de gazetecilere yaptığı açıklamada hayatının belgesel film olarak çekileceğini açıkladı. 

Kadir İnanır kendisine yöneltilen “Biyografi ve otobiyografi filmleri tekrar gündeme geldi. Siz de hayatınızın film olmasını ister misiniz?” sorusuna şu cevabı verdi: 

“Film değil ama 10 senedir devam eden, benim hayatımı anlatan bir belgesel var. Çok duygusal, bir film gibi… Öyle konuk arkadaşlarımız falan yok. Direkt ben olacağım ve hayatım anlatılacak.” 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali mehmet dedi ki:

    Kadir baba seni seviyoruz