Masumlar Apartmanı’nda Kırmızı Oda sürprizi

14.03.2021
A+
A-

Televizyon yapımları arasında bu sezon en çok dikkat çekenler arasında yer alan Masumlar Apartmanı’nda seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor mu?

Masumlar Apartmanı’nda Kırmızı Oda sürprizi yaşanacak mı? TRT1’de her salı ekrana gelen Masumlar Apartmanı ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. 

Dizinin yapımcısı OGM Pictures… Aynı şirket ekranların çok izlenen Kırmızı Oda adlı dizisini de yapıyor. Masumlar Apartmanı’ndaki bir sahnenin ardından izleyicilerin aklına gelen ise Kırmızı Oda’nın Masumlar Apartmanı içinde yer alacak olması… 

Masumlar Apartmanı’nda Kırmızı Oda sürprizi ile ilgili gelişmeler merak ediliyor. Masumlar Apartmanı’nın bir bölümünde Kırmızı Oda’ya yer verilecek mi? Bu soruların ortaya çıkmasındaki en önemli sebep ise Masumlar Apartmanı’ndaki bir sahne oldu. 

MASUMLAR APARTMANI’NDAKİ ŞİİR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Masumlar Apartmanı da Kırmızı Oda da Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan yapımlar. OGM Pictures şimdi her iki diziyi seyircinin karşısına tek sahnede getirecek mi? Beklenti bu yönde. 

Masumlar Apartmanı dizisinin 25. bölümünde yaşanan psikiyatr krizinin ardından ekrana gelen o sahneler akıllara hemen Kırmızı Oda’yı getirdi. Nasıl mı? 

Kırmızı Oda’nın başrolünde Binnur Kaya rol alıyor.

Masumlar Apartmanı’nda Binnur Kaya

Masumlar Apartmanı son bölümde, Han’ın çocukluktan bu yana yaşadığı travmaları nedeniyle kağıt-çöp toplamaya çıktığını öğrenen İnci, eşine yardımcı olmak için onu bir psikiyatra yönlendirmek istiyor. İnci, Han’a bu teklifi yaparken, “Psikiyatr kadın, yeri de Taksim’de” ifadelerini kullanıyor.

Masumlar Apartmanı 25. bölümde yaşanan bu gelişme, Kırmızı Oda’da Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya’nın diziye konuk olacağı iddialarını gündeme getirdi. 

Ünlü oyuncu Binnur Kaya, OGM Pictures’in çektiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine  Doktor Hanım karakteriyle konuk olmuştu. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.