Melih Onur’dan “Kâr Etmiyor”

Aylin Saraçoğlu
Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu mezunu. Gazeteciliğe Hürriyet'te başladı. Interpress dergi grubu ve Dünya gazetesinde devam etti. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders verdi. Halen çeşitli kurum ve kuruluşlara İletişim Danışmanlığı yapıyor. Tam bir seyyah. Dünyayı geziyor ve izlenimlerini çeşitli mecralarda yazıyor. İngilizce ve Çince biliyor. Çin’in Nanjing Normal Üniversitesi ile Pekin Dil ve Kültür Üniversitesi’nde katıldığı dil programlarından üstün başarılarla mezun oldu.

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk teklisiyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Melih Onur yeni çalışmasıyla müzikseverlerle buluştu.

Melih Onur’dan “Kâr Etmiyor” adlı parçasıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Müzisyen Melih Onur, modern bir türkü lezzeti taşıyan ikinci tekliği “Kâr Etmiyor” ile sanatseverlerle buluşuyor. Söz ve müziği Köksal Ekinci’ye ait olan parça günümüz elektronik altyapısıyla Anadolu’nun eşsiz ruhunu birleştirmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk teklisiyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Melih Onur yeni çalışmasıyla müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği Köksal Ekinci’ye ait olan “Kâr Etmiyor” modern bir türkü lezzeti taşıyor. 80’li yıllarda, radyolarda sıkça duymaya alışık olduğumuz sade ve yalın bir müzikal anlatımla hazırlanan şarkı, günümüzün elektronik altyapısıyla daha da geniş bir dinleyici kitlesine, Anadolu’nun eşsiz ruhuyla ulaşmayı hedefliyor.

Melih Onur’un güçlü vokal performansı, Eyüp Hamiş’in yürek yakan kaval tınıları ve İlkay Dinsever düzenlemesi ile dikkat çekiyor. Sinema-TV mezunu olan Melih Onur, bu şarkısının klibini de yine kendisi çekti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.