Oscar tokatı için ünlüler ne dedi

Oscar Ödülleri Töreni’nde Will Smith sahneye çıkarak sunucuyu tokatladı. Bu tokat için ünlü isimler sosyal medyadan görüşlerini paylaştı…

Oscar tokatı için ünlüler ne dedi

Oscar tokatı için ünlüler ne dedi? 94. Oscar Ödülleri gecesine Will Smith‘in sunucu Chris Rock’a attığı tokat damga vurdu. O tokat için ünlüler sosyal medyadan görüşlerini paylaştı.

İşte bazı ünlülerin Will Smith’in tokatı için yaptıkları paylaşımlar:

Oktay Kaynarca “Kurmaca”

Oktay Kaynarca: “Ben olayın kurmaca olduğuna inandım açıkçası. Konuşulsun diye yapılmış bir mizansen. Tokada bakınca da profesyonel; adam hiç şaşırmadı ve sendelemedi bile.”

Selen Görgüzel “Kalbiyle tokat attı” 

Selen Görgüzel: “İşte adam dediğin karısı hakkında konuşmaz, konuşturmaz. Adamsın Will Smith. İnsanlar evlenirken ‘hastalıkta ve sağlıkta’ diye söz veriyor tüm şahitlerin önünde. Bu tokat Will Smith’in bu sözü kalben vermesinin kanıtıdır. Will Smith’i eşinin yanında şartlar ne olursa olsun bu büyük sevgiyle durabildiği için kutluyorum. Bu tokat, seven bir adamın tüm sıfatlarından sıyrılıp kalbiyle attığı bir tokattır.”

Ata Demirer “Çok çirkin”

Ata Demirer: “Sahnede başıma gelmeyen kalmadı derken bir daha düşüneceğim artık! Bu nedir yahu? Çok üzücü, çok çirkin çok!”

Demet Akalın “Eline sağlık”

Demet Akalın: “Adam 25 yıldır evli. O kadar kıymet vermiş eşine, eline sağlık. Adamsın Will Smith.”

Coşkun Sabah “Haklı ama…”

Coşkun Sabah: “İşin içinde hasta olan eşi, yani kadın ve duygusallık var. Will Smith çok haklı. Ama tepkisi şiddet olmamalıydı.”

Nilgün Belgin “İkisi de hatalı”

Nilgün Belgün: “İki taraf da hatalı. Sunucu, oyuncunun eşini aşağılamış. Oyuncunun yumruk atması da hata.”

Turgay Tanülkü “İkisi de haksız”

Turgay Tanülkü: “İkisi de haksız. Temelde birbirinden nefret ediyorlar, tepkileri bundan. Bence kadını kullanıp kinlerini kusmuşlar. İncinen bence kadın.”

Cem Özer “Şiddetin cinsiyeti olmaz”

Cem Özer: “Eşim dahil tüm kadınlar Will Smith’i alkışlıyor ya; hani ‘Adamsın’ falan diyerek. Peki ya o lafları eden sunucu bir kadın olsaydı? Tam tersini konuşacaktınız. Şiddetin cinsiyeti olmaz.”

Ece Erken “Az sayıda kalan adamlardan biri”

Ece Erken: “Şiddet asla desteklenecek bir şey değil ama sağlık sıkıntılarıyla ilgili espri yapmak da kimsenin haddi olmamalı. Adam olan cevap verirdi zaten. Az sayıda kalan adamdan biri Will Smith.”

Gökçe “Bu bir oyun”

Gökçe: “Ben bunun bir oyun olduğunu düşünüyorum. Sonra ağlayarak özür diledi, o bana çok sahte geldi. Hiçbir şekilde şiddetin yanında olmadığımı da belirtmeliyim. Erkeğin erkeğe ya da kadının erkeğe uyguladığı şiddetin de karşısındayım.”

Belma Canciğer “Laflarıyla dövseydi”

Belma Canciğer: “Hayretler içinde izliyorum. Will Smith’in adam gibi adamlığından konuşuluyor. Hele bir kadın olarak daha da hayretler içindeyim. Konuşmasını yaparken laflarıyla dövseydi, daha şık bir hareket olmaz mıydı?”

Tiffany Haddish “Bugüne kadar gördüğüm en güzel şey”

Tiffany Haddish, tokat olayı için “Bugüne kadar gördüğüm en güzel şey” yorumunu yaptı. Will Smith’i savunan Haddish, “Karısı için ayağa kalkan siyah bir adam görmek benim için çok önemli. Yaptığı, bir eşin yapması gereken değil mi? Koruması yani. Bu benim için dünyaya bedel. Bu görüşümü dünya paylaşmayabilir ama bugüne kadar gördüğüm en güzel şey ve hâlâ eşlerine sevgi besleyip onları gözeten erkekler olduğuna inanmamı sağladı.” Oyuncu, Jada Pinkett Smith’in de eşinin bu davranışından mutlu olduğunu söyledi: “Reklam arasında onu gördüm, kocasının hareketini takdir ediyordu.”

ETİKETLER: , ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.