Rihanna iç çamaşırı markasının CEO’luğundan istifa etti

Sadece müzik ve sahne şovlarıyla değil iç çamaşırı markasının CEO’luğunu yapan Rihanna bu görevinden ayrılacağını açıkladı.

Rihanna iç çamaşırı markasının CEO’luğundan istifa etti. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, iç çamaşırı markası Savage X Fenty’den ayrıldığını açıkladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, müzik dünyasından sonra atımını iç çamaşırı markası ile iş dünyasına da atmıştı. Kariyerine sahne şovları ve müziğin yanı sıra iç çamaşırı markası da eklemişti. 

35 yaşındaki Rihanna, beş yıl boyunca Savage X Fenty iç çamaşırı markasının CEO’luğunu yaptı. Ancak artık bu görevi bırakacağını açıkladı. 

Ünlü şarkıcı bu konuda bir açıklama yaptı. Rihanna “Savage X Fenty vizyonumuzun sektörü son beş yılda bu kadar inanılmaz bir büyüklükte etkilediğini görmek çok güzeldi. Bu bizim için sadece bir başlangıç ​​ve her zaman tüketiciyle bağlantı kuracak şekilde genişlemeye devam edeceğiz” dedi. 

Rihanna’dan sonra koltuğa kim oturacak

Rihanna, şu anda A$AP Rocky ile ikinci çocuğunu bekliyor. Rihanna’dan sonra Savage X Fenty’nin CEO’su Hillary Super olacak. 26 Haziran’da görevine başlayacağı açıklanan Hillary Super, Anthropologie Group’un eski CEO’su olarak biliniyor. Hillary Super “Savage X Fenty ailesine katılmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

Rihanna, 2018 yılında lanse ettiği Savage X Fenty ile farklı renk ve beden yelpazesiyle tüketicilere hitap ediyor. Mayıs 2018’de bir basın açıklamasında, “Sınırları zorlamak ama aynı zamanda kadınların kendilerini içinde görebilecekleri bir çizgi oluşturmak benim için önemliydi. İnsanların iyi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlamak ve farklı tarzlarla oynayarak eğlenmek istiyorum” demişti.

Rihanna, Savage X Fenty ile sadece büyük kazançlar elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda 2017’de piyasaya sürülen Fenty Beauty markasıyla da makyaj alanında faaliyet gösteriyor.

Çeşitli tonlarıyla piyasada yer alan makyaj şirketi, ilk yılında 558 milyon dolar hasılat yaparak, dünyanın en zengin kadın müzisyeni oldu.

Rihanna’nın istifa kararında ikinci çocuğunu beklemesi de büyük rol oynuyor. Ünlü şarkısı Mayıs 2022’de de ilk çocuğunu dünyaya getirmişti.

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.