Serenay Sarıkaya’ya gazoz teklifi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’ya Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan gazoz teklifi… Yeni dizisi için Bolu’da bulunan ünlü oyuncuya Başkan Tanju Özcan sosyal medyadan bu teklifi yaptı.

Serenay Sarıkaya’ya gazoz teklifi

Serenay Sarıkaya’ya gazoz teklifi… Siyaset gündeminde sık sık yer alan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Serenay Sarıkaya’ya gazoz teklifi ile magazin gündeminde de yer almayı başardı. 

Serenay Sarıkaya, Netflix yapımı “Kimler Geldi Kimler Geçti” adlı dizinin çekimleri için Bolu’da. Dizide bir avukatı canlandıracak olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Bolu’dan sosyal medya paylaşımı yaptı.

Serenay Sarıkaya’nın paylaşımının ardından ev sahibi konumunda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan davet geldi. 

Serenay Sarıkaya “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinde de başrolde oynayacak. Dizide, boşanma davaları üstünde çalışan bir hukuk bürosunda avukatlık yapan Leyla karakterini canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, Bolu’daki çekimlere katıldı. 

Serenay Sarıkaya, takipçilerine sosyal medyadan “Bolu’yu seviyorum” notuyla bir fotoğraf paylaştı. Serenay Sarıkaya’nın bu paylaşımını gören Belediye Başkanı Tanju Özcan gecikmedi ve davetini yaptı.

Serenay Sarıkaya’ya gazozlu davet

Serenay Sarıkaya Bolu çekimlerinden hayranlarına selam gönderdi. “Bolu’yu seviyorum” diyerek paylaşımda bulundu. Tanju Özcan Serenay Sarıkaya sosyal medya paylaşımınının ardından hızlı bir davette bulundu.

Tanju Özcan güzel oyuncunun “Bolu’yu seviyorum” notlu fotoğrafını paylaşarak “Dizi çekimleri için Bolu’da bulunan Serenay Sarıkaya hanımefendinin ‘BOLU’YU SEVİYORUM’ paylaşımı bizleri mutlu etti. Bolu halkının temsilcisi olarak kendisini Bolu Belediye Başkanlığı’na davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, gazozumuz meşhurdur” dedi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.