Ünlüler kitap yazarsa

tulin-sahin-kitap-01

Bilinen diyet kitaplarında sadece uzun ve yorucu kalori hesapları ile uğraşıp kısıtlı yemeklerle sıkıcı bir diyet uygulanır. Bu kitapta nasıl kilo vereceğiniz anlatılıyor. son derece kolay okunan, espirili bir dille ve içtenlikle hazırlanmış bir diyet kitabı olan eser, size hesaplamalar sunmuyor ya da her gün bir kutu peynire hapsetmiyor. Bunun yerine tamamen yaşamın içinde uygulayabileceğiniz, pratik kolaylıkların yanında ince detaylar sunuyor.

Tülin Şahin, hayatındaki ilginç anılarını da eklediği kitabında kendi uygulamadığı hiç bir şeyi size önermiyor. Yrıca uluslararası mankenimiz, deneme tadında yazılarıyla kendi görüşlerini bizlerle paylaşıyor, tabii güzellikl sırlarını da… Gülümseyerek okuyabileceğiniz, her hangi bir türe tabi olmayan orjinal bir kitap Kral Prens ve Fakir.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.