Ünlüler kitap yazarsa

gulben-ergen-ogrendim-ki

Gülben Ergen, ‘Öğrendim ki’ adlı kitabıyla hayranlarının karşısına çıktı. Uzun süre “çok satanlar listesinde” yer alan kitabın imza gününde Gülben Ergen “Ben yazar değilim, olamam. Haddimi hiç aşmam. Sadece yazmayı denedim. Yaşamımdan, yaşadıklarımdan öğrendiklerimi yazdım. Haşa ben öğretmen değilim, öğretemem. Ben bunları öğrendim diye yazdım.” demişti.

Kitabın satış rakamlarıyla ilgilenmediğini söyleyen Gülben Ergen şöyle devam etmişti “Ben satış, rakam konusunda hedef koymayı bilmiyorum. Önemli olan beğenilmesi ve kalplere dokunmasıydı. Bütün şarkılarımı da kalpleri hedef alarak yapıyorum. Rakam benim işim değil, yapım firmalarının işi, onlar biliyor ne kadar sattığını” 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.