Ünlüler kitap yazarsa

ipek-tuzcuoglu-siir-kitabi-02

Tuzcuoğlu kitabın giriş yazısında şöyle diyor:  “Bu kitap herhangi bir kişiye yazılmamıştır, ithaf edilmemiştir. İçindeki şiirler ve sözler her insan gibi aşkın ve sevginin duraklarında mola vermiş, zaman zaman duygu denizlerine dalmış, aşk damlalarıyla yıkanmış, aşka aşık insanlara ithaf edilmiştir..”

Kitapta, Rauf Denktaş, Ara Güler, İbrahim Zaman, İzzet Kehribar, Ersin Alok, Çerkes Karadağ, Nadir Ebe, Mehmet Günyeli, Alberto, Serdar Bilgili, Mithat Bereket, Sinan Çetin, Okan Bayülgen, Alinur Velidedeoğlu, Ahmet Utlu, Ercan Saatçi, Cüneyt Akeroğlu, Zeynel Abidin Ağgül, Serkan Şedele, Koray Erkaya, Gökhan Ertem ve Levent Özdemir de objektiflerinden yansıyan birbirinden fotoğraflarıyla yer aldı.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.