Ünlüler kitap yazarsa

filiz-akin-kitap-2

Sinemamızın unutulmaz aktristlerinden Filiz Akın da kitap yazanlardan. Dört kitap yazdı. Güzelliğinin sırlarını paylaştığı kitaplarla raflarda yer aldı.  Güzelliklere Merhaba adlı kitap… 1992 de basıldı. Filiz Akın ile Güzellik, Zayıflama ve Genç Kalma Üzerine 2006 da basıldı. 

Eğer yaşam boyu genç, sağlıklı, formda ve güzel olmak istiyorsanı bu kitabı okumalısınız… Çünkü Filiz Akın on yıl boyunca Avrupa ve Amerika’da bu konuyla ilgili her yayını izledi. Pek çok uzman doktor ile görüştü ve kongrelere katıldı. Bazı uygulamaları izledi, bazılarını kendi yaşayarak denedi.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.