Aleyna Tilki vegan otel hayali kuruyor

11.08.2022
A+
A-

Aleyna Tilki Çamlıhemşin’de yayla otelinde konakladı, Samistal Yaylası’na çıktı. Karadeniz yaylarını çok sevdiğini belirten Aleyna Tilki, hayallerinde otelcilik olduğunu belirtti.

Aleyna Tilki vegan otel hayali kuruyor

Aleyna Tilki vegan otel hayali kuruyor. Bu yaz yoğun bir konser maratonu olan Aleyna Tilki, önceki hafta 48’inci Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne aldı. Aleyna daha sonra annesi Havva Öztel, babası Mehmet Tilki ile birlikte Çamlıhemşin’e geçti.

Aleyna Çamlıhemşin’de annesi Havva Öztel’in kuzeni Onur Sarıtaş’ın Saral Süit adlı yayla otelinde konakladı. Samistal Yaylası’na çıktı. Karadeniz yaylarını çok sevdiğini belirten Aleyna Tilki, hayallerinde otelcilik olduğunu belirtti ve “Ama benim otelim, vegan oteli olacak. Çünkü artık vegan dostu restoranlar, cafeler çok trend. Hatta ülkemizde de yüzde 100 vegan oteller açıldı. Benim otelim ekolojik, doğa dostu, geri dönüşüme önem veren, kendi elektriğini kendi üreten, konuklarına tamamen doğal ürünler sunan huzurlu bir oteli olacak” dedi.

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.