Ali Poyrazoğlu’nu öldürdüler

Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu vefat mı etti? Ali Poyrazoğlu öldü mü? Biz kendisine sağlıklı, uzun bir hayat diliyoruz. Elbette ölmedi, hayatta ve üstelik tiyatro sahnesinde oyunlarına gümbür gümbür sürdürüyor. İyi ama bu soruları neden sorduk?

Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu’nu öldürdüler (!) Cumhuriyet gazetesinin kare bulmacasında ünlü oyuncu Ali Poyrazoğlu ‘ölmüş’ bir kişi olarak okura sunuldu. 

Cumhuriyet gazetesinin kare bulmacasında Ali Poyrazoğlu’nun fotoğrafı paylaşılarak okurlara “Fotoğraftaki yitirdiğimiz tiyatro sanatçısı kimdir?’ diye soruldu. Dikkatsiz hazırlanan kare bulmacayı gören tanıdıkları Ali Poyrazoğlu‘nu arayarak durumu bildirdi. 

Cumhuriyet gazetesi kare bulmacasında Ali Poyrazoğlu ‘öldürüldü’…

Geçtiğimiz Ekim ayında sahnedeki 50. yılını kutlayan usta oyuncu Ali Poyrazoğlu, kendisini öldüren Cumhuriyet gazetesine sosyal medyadan paylaştığı ironik bir video ile sitem etti. Ali Poyrazoğlu  “Bu bulmacayı hazırlayanları, 4 Mayıs Perşembe akşamı Tamamla Bizi Ey Aşk oyunuma bekliyorum. Sağ mıyım ölü müyüm gelip bakarsınız” diyerek ‘hoş’ bir cevap verdi.

 

 

 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.