Demet Şener istenmeyen gelin mi

24.06.2019
A+
A-

Demet Şener Cenk Küpeli evliliği sonrasında öyle bir iddia var ki… Demet Şener istenmeyen gelin, iddiası hakkında Cenk Küpeli canlı yayına bağlanmak zorunda kaldı.

Demet Şener istenmeyen gelin mi

Demet Şener istenmeyen gelin mi? Demet Şener kendisinden 8 yaş genç sevgilisi Cenk Küpeli ile birkaç gün önce evlendi. Nikah töreninde 30 kişi vardı. Ancak bu grubun içinde Cenk Küpeli’nin anne ve babası yoktu.

Cenk Küpeli’nin anne ve babasının nikah törenine katılmaması Demet Şener hakkında ‘istenmeyen gelin’ yorumlarına neden oldu. Demet Şener istenmeyen gelin mi? Gerçekten öyle mi? 

Elbette nikah davetli grubuna bakıldığında akıllara hemen bu geliyor. Öyle ya damadın anne babası neden nikah töreninde yoktu. Oğullarından 8 yaş büyük ve iki çocuk annesi Demet Şener ile olan evliliği onaylamadılar mı? 

Annem babam Demet Şener ile tanışmadı

Demet Şener istenmeyen gelin mi sorusu uzun süre konuşulacak. Ancak Cenk Küpeli bu iddia için televizyondaki canlı yayına bağlandı. Ortaya atılan bu iddiayla ilgili açıklamada bulundu. 

Cenk Küpeli, öyle ilginç bir şey söyledi ki duyanların ağzı bir karış açık kaldı. Demet Şener ile Cenk Küpeli’nin anne babası henüz tanışmamış. Canlı yayında Cenk Küpeli açıkladı. 

Annesinin bu evliliği erken bulduğunu da belirten Cenk Küpeli, canlı yayında şöyle konuştu: “İlk olarak bu iddiaların doğru olmadığını söylemek isterim. Evet anne ve babam Demet ile tanışmadı! Annemle konuştuğumda bu evlilik için biraz daha zaman olduğunu söyledi. Tanışmak istediklerini, evlilikle ilgili adetlerin kız isteme gibi yerine getirilmesini istediler ancak biz bir an önce birbirimizle vakit geçirmek ayrı kalmamak istediğimiz için böyle bir karar verdik. Demet’in ağabeyleri düğündeydi ve ailemin fertleriyle herhangi bir sorun yaşanmadı. İlerleyen zamanda tabi ki anne ve babam Demet’le oturup sohbet edecek ve onunla uzun uzun konuşma fırsatı bulacak.”

Cenk Küpeli’nin annesi Demet Şener ile evliliği erken buldu. Oğluna bu yönde telkinlerde bulundu. Evliliği belli ki şimdilik onaylamadı. Cenk Küpeli de aşkına sahip çıkarak bir an önce evlenmek istedi. Ancak ailesini de karşısına aldığı ortada. Ailesi evliliği erken bulsa da Demet Şener’le bir araya gelir tanışırlardı. Ancak tanışmanın dahi olmaması Demet Şener istenmeyen gelin iddiasını güçlendiriyor. 

Bunu zaman gösterecek. Bize mutluluklar dilemek düşer. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.