Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin barışıyor

24.06.2019
A+
A-

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkı yeniden başlıyor mu? İki ünlü geçtiğimiz Nisan ayında ayrıldıklarını duyurmuştu. Şimdi ise barıştıklarına dair iddialar gündemde.

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin barışıyor gibi… Aşklarıyla Türkiye’nin örnek ünlü çiftlerinden biri olarak gösteriliyorlardı. Model ve oyuncu Serenay Sarıkaya ile oyuncu Kerem Bürsin 4 yıllık aşklarına geçtiğimiz Nisan ayında son vermişlerdi. 

Kerem Bürsin’in ABD’de bir başka kadınla olduğu ve bu nedenle 4 yıllık aşkın sonlandırıldığı konuşuldu. Sürpriz bir şekilde biten Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkı yeniden başlar mı? 

Aşk hiç biter mi? Şarkısı da var. Geçtiğimiz gün Serenay Sarıkaya’dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Gazetecilerin soruları karşısında Serenay Sarıkaya’nın verdiği cevap hayli manalıydı.

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkı yeniden başlayacak gibi. Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin barışıyor gibi… Serenay Sarıkaya gazetecilerin “Kerem Bürsin ile barıştığınız söyleniyor, doğru mu?” sorusuna şu cevabı verdi: “Şu an öyle bir şey yok”

Kafaları karıştıran cevap çeşitli yorumlara neden oldu. Genç kadının Kerem Bürsin’e kapı araladığı hatta zaten barıştıkları ama henüz bunu açıklamadıkları konuşuldu. 

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin barışıyor mu? sorusunun gündeme geldiği yer Etiler. Serenay Sarıkaya, Etiler’de gazetecilerin sorusu üzerine Kerem Bürsin ile barışıp barışmadığına manalı bir cevap verdi: “Şu an öyle bir şey yok”… Hani deriz ya ‘çek ne yana çekebilirsen’ o türde bir cevap oldu. Ancak kesin bir şey varsa o da bu cümlenin anlamı Serenay Sarıkaya’nın Kerem Bürsin’e kapı araladığı. 

En azından şu net. Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin ile barışma iddiasını yalanlamadı. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.