Gülse Birsel slikon mu taktırdı

Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel’in yaşı ilerledikçe daha bir güzelleşiyor. Haliyle daha çok göze geliyor. Ehh onun da ötesinde kem gözlerin, haset kalplerin diline de dedikodu oluyor.

Gülse Birsel slikon mu taktırdı

Gülse Birsel slikon mu taktırdı? GQ Men of the Year 2018 Ödül Töreni’nde göz alıcı kıyafetiyle boy gösteren senarist ve oyuncu Gülse Birsel ile ilgili bu dedikodu çok konuşuluyor.

Fashion TV Moda Ödülleri’nde yazdığı ve oynadığı dizi Jet Sosyete ‘En Moda Dizi’ ödülünü aldı. O gece ödüllerle birlikte geceye katılanlar hakkında dedikodular da ön plandaydı. Bu dedikodulardan biri de Gülse Birsel’in gün geçtikçe daha kadınsı görüntüsü ve estetik yaptırıp yaptırmadığı hakkındaydı.

Gülse Birsel verdiği keyifli pozlarla 40’lı yaşlarının tadını çıkarıyor.

Gülse Birsel, televizyon izleyicisi için birbirinden kaliteli komedi dizileri yazdı. Yazdığı dizilerde de rol aldı. 48 yaşındaki Gülse Birsel, dergicilik yaptı. Kitap yazdı. Dizileriyle gönüllerde taht kurdu. Ama artık o da dizilerden yorulanlar arasında yerini aldı. 

Gülse Birsel’in güzellik sırları merak ediliyor.

Gülse Birsel, “Artık televizyonda 120 dakikalık maceramız son buluyor. Bu iş yapılacak bir iş olmaktan çıktı” dedi. Ünlü oyuncu ve senarist büyük konuşmak istemediğinin altını çizerek “Bir daha bu kadar uzun süreli dizi yapmayacağım” diye notunu ekledi. 

Gülse Birsel katıldığı davetlerde törenlerde kıyafetleri ve güzelliği dikkat çekiyor.

Gülse Birsel, dizilerin süresinin uzunluğundan yakınırken “Komedi 2 saat olmaz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Ben artık çok yoruldum. Başka platformlarda görüşmek üzere” dedi.

Gülse Birsel uzun soluklu dizilerde yer almayacağını söyledi.

Gülse Birsel estetik yaptırdı mı

Gülse Birsel’in mesleğiyle ilgili, televizyonla ilgili bu eleştirilerini bir kenara koyalım. Biz asıl dedikoduya dönelim. Gülse Birsel’in 40’lı yaşlardan sonra daha kadınsı olduğunu daha bir güzelleştiğini gören ve hasetinden çatır çatır çatlayanlar “estetikli” “slikonlu” “orijinal değil” gibi tanımlamalarla dedikodunun dibine vurdular. 

Gülse Birsel, 2 saatlik komedi dizisinin dünyada örneği olmadığını söyledi.

Gülse Birsel slikon mu yaptırdı

İyi ama haklılar mı? Haksızlar mı? Gülse Birsel slikon mu taktırdı? Gülse Birsel silikon mu yaptırdı? Şimdi şu fotoğraf Gülse Birsel’in yıllar öncesine ait. Bu fotoğrafa bakınca insan o dedikoduların neden yapıldığını da anlıyor. 

Gülse Birsel’in bu fotoğrafına bakınca dedikoduların neden çıktığını insan anlıyor.

Gülse Birsel’in güzellik sırrı

Gülse Birsel geçtiğimiz senelerde bir röportajda “Estetik yaptırıyor musunuz?” sorusuna açık açık cevap vermişti. Demişti ki “Sırrım gülsuyu ve hayata pozitif bakmak diyemeyeceğim! Göz kenarı ve iki kaş arasında botoks, burnumda geçici dolgu var. Bıçaklı-makaslı işlere bulaşmadım”

Gülse Birsel’in önceki yıllarda verdiği pozlardan biri.

Gülse Birsel’in bıçaksız makassız güzelliğinin devamını dileriz. Onu daha yıllarca ekranlarda rolleriyle ve dizileriyle izlemekten de keyif alacağımızı bildiririz. 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.