Tülin Şahin evlendi Tülin Şahin’in eşi kim

Tülin Şahin evlendi Tülin Şahin’in eşi kim

Tülin Şahin evlendi. Tülin Şahin’in eşi kim? Ünlü top model Tülin Şahin, 12 yıllık evliliğini 2017 yılında bitirdi. Mehmet Özer’den boşanan güzel top model geçtiğimiz gün dünya evine yeniden girdi.

Top model Tülin Şahin ikinci evliliğini geçtiğimiz gün aile arasındaki bir törenle gerçekleştirdi. Lizbon’da düzenlenen evlilik merasiminde iki tarafın aileleri yer aldı. 

Top model Tülin Şahin, bankacı Pedro de Noronha ile aile arasında yapılan törenle evlendi.

Tülin Şahin dokuz aydır aşk yaşadığı Portekizli bankacı Pedro de Noronha ile nikah masasına oturdu. Portekiz’deki evlilik töreninde çiftlerin sadece aileleri vardı. Bir dönem Türkiye’nin podyumlarına damga vuran ve hala güzelliği ile dikkat çeken 38 yaşındaki Tülin Şahin, Pedro de Noronha ile sade bir tören ile Portekiz’in başkenti Lizbon’daki evlerinde evlendi.

Tülin Şahin, evliliğiyle ilgili ilk paylaşımını Instagram hesabından yaptı. Bu paylaşımına yorum yağdı. Tülin Şahin ve Pedro de Noronha, işlerinin yoğunluğu nedeniyle henüz balayına çıkamadılar.

Tülin Şahin evliliğiyle ilgili ilk paylaşımı yaptı.

Çiçeği burnunda yeni evli çift, Türkiye’de de bir kutlama organize etmeyi planlıyor. Bu törende Tülin Şahin dostlarını ve sevdiklerini ikinci baharında bir araya getirmeyi istiyor. 

Tülin Şahin Portekizli Pedro De Noronha ile dokuz aydır aşk yaşıyordu.

Tülin Şahin’in eşi Pedro De Noronha kimdir

Tülin Şahin’in eşi Pedro De Noronha kim? Tülin Şahin, 12 yıllık evliliğini bitirdikten sonra arkadaşlarının aracılığı ile Portekiz’li iş adamı Pedro De Noronha ile tanıştı. Tülin Şahin’in eşi Pedro De Noranha bankacı. 1966 doğumlu olan Pedro de Noronha aslan burcu. Sigara kullanmayan Pedro de Noronha spor yapıyor. Aralarında 14 yaş fark bulunan  Pedro de Noronha ve Tülin Şahin spora düşkünlükleri ile biliniyor. 

Türkiye’nin Cindy Crawford’u olarak da bilinen Tülin Şahin ikinci baharını yaşıyor. Tülin Şahin eşi Pedro De Noranha ile dokuz aydır aşk yaşıyordu. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.